„Auksinio balso“ dirigentas Vytautas Lukočius po konflikto su Klaipėdos muzikinio teatro dirigentu kreipėsi į policiją

Vytautas Lukočius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Aurelija Jašinskienė
Publikuota: 2013-08-21 17:37
Gerai žinomas dirigentas, praėjusį sezoną sužibėjęs LRT televizijos projekte „Auksinis balsas“, Vytautas Lukočius Klaipėdoje įsivėlė į nemalonią situaciją, po kurios skubėjo į policijos komisariatą.

Prieš kelias savaites Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre surengta operos „Meilės eliksyras“ generalinė repeticiją. Į ją atvyko ir V.Lukočius, kiek anksčiau šiame teatre dirbęs vyriausiuoju dirigentu. 

Žinomas dirigentas po repeticijos nuėjo į užkulisius. Čia ir sutiko dabartinį teatro vyriausiąjį dirigentą Dainių Pavilionį. Šis esą ėmė įžeidinėti ir koneveikti V.Lukočių. Pastarasis tikina iki šiol nesuprantąs, kodėl kilo nesusipratimas.

„Jis man puolė į atlapus. Pats kaip karininkas (D.Pavilionis – dirigavo Lietuvos kariuomenės orkestrui, – red. past.) nesielgė oriai. Jei turi kokių nuoskaudų – tegu jas įvardija“, – portalui Žmonės.lt aiškino V.Lukočius, vadovaujantis VšĮ „Vilnius Sinfonietta“.  

Nežinau, kodėl jie susipešė. Gal abu dėl orkestro, lyg dėl gražios mergaitės, varžėsi, – sakė R.Kaubrys. 

Kitą dieną jis paskambino teatro vadovui Ramūnui Kaubriui ir paaiškino siekiąs, kad D.Pavilionis jo atsiprašytų. „Pats tame konflikte nei dalyvavau, nei jį mačiau. Lukočius pasakė, kad Pavilionis turi atsiprašyti per dvi valandas antraip jis kreipsis į policiją. Nežinau, kodėl jie susipešė. Gal abu dėl orkestro, lyg dėl gražios mergaitės varžėsi“, – pasakojo R.Kaubrys. 

Teatre dirbantis dirigentas V.Lukočiaus neatsiprašė, tad šis nulėkė į policijos komisariatą. Žiniasklaidai D.Pavilionis teigė, kad konfliktą lėmė senesni nesutarimai, tačiau neatskleidė dėl ko per kelią jiems perbėgo juoda katė. 

Policija atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą ir pasiūlė V.Lukočiui kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka. „Manau, kad nebedarysiu nieko. Norėjau parodyti, kad šitaip elgtis negalima, tikiuosi, kad tai bus pamoka“, – teigė V.Lukočius. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai