„Auksiniame balse“ dalyvaus Sidnėjaus operos solistas ir elektroninės šokių muzikos atstovė

Monika Liubinaitė (Monika Liu) / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iki Lietuvoje tikro garso muzikinio projekto „Auksinis balsas“ pradžios laiko lieka vis mažiau, o projekto kūrėjai atskleidžia vis daugiau konkurso dalyvių. Jau rugsėjį į LRT eterį sugrįžtančio projekto scenoje savo jėgas išbandys Monika Liubinaitė (Monika Liu) ir operos solistas Antanas Zakarauskas.

Po 13 metų, praleistų svetur, Sidnėjaus operoje dainavęs A.Zakarauskas sako, kad „Auksinis balsas“ – puiki galimybė Lietuvos publikai pranešti, jog sugrįžo.

„Dauguma tikriausiai nori nugalėti, tačiau mano tikslas – susipažinti su kitos muzikos atstovais ir parodyti žmonėms, kad aš esu“, – neslepia A.Zakarauskas.

Dainininkas tikisi projekte sutikti bendraminčių, puikiai praleisti laiką ir palikti dalelę savęs televizijos žiūrovų širdyse. „Kodėl nedalyvauti ten, kur gera?“ – apie sprendimą pasirodyti projekte kalba A.Zakarauskas.

Pasak jo, įdomu save išbandyti kitame žanre, juk jei nebandysi – nežinosi. Skirtingų muzikos stilių egzamino operos meistras tikina nebijantis, mat yra tekę vienaip ar kitaip prisiliesti prie kiekvieno muzikos žanro.

Antanas Zakarauskas

„Apsistojau prie to, kas nesensta ir netirpsta laike. Tai – klasikinis dainavimas ir opera. O pabandyti galiu viską“, – teigia A.Zakarauskas. Kitų „Auksinio balso“ dalyvių solistas kol kas nepažįsta, tačiau mano, kad ras bendraminčių.

„Galbūt žmonės galvoja panašiai, kaip ir aš: kodėl nepabandžius dainuoti taip, kaip kitu atveju galbūt nedainuotume?“ – mano A.Zakarauskas.  Jo teigimu „Auksinis balsas“ – projektas, turintis pasiūlyti daugiau nei visi kiti Lietuvos muzikiniai projektai.

A.Zakarauskui pritaria ir kita „Auksinio balso“ dalyvė Monika Liubinaitė, dar žinoma kaip Monika Liu.

Jos manymu, šis projektas išsiskiria profesionalumu, o gyvas orkestras – unikalu. Dainininkė jau yra išbadžiusi įvairiausius muzikinius stilius – nuo džiazo iki elektroninės šokių muzikos, tad kiekvieną savaitgalį laukiančio muzikinio stiliaus egzamino tikrai nebijo.

Ji  sako, kad šiame LRT projekte tikisi gerai praleisti laiką. „Svarbiausia – dalyvauti“, – mano atlikėja. M.Liubinaitės teigimu, visi „Auksinio balso“ dalyviai – tikri profesionalai, o tai tik patvirtina, kad laikas, praleistas projekte, bus nuostabus.

Antanas Zakarauskas

Televizijos pasididžiavimas, didžiausias Lietuvoje tikro garso koncertas „Auksinis balsas“, naujajame sezone vėl grįžta į eterį. Dešimt žinomų Lietuvos atlikėjų kiekvieną savaitę laikys muzikinį egzaminą, o juos vertins ne tik kompetentinga komisija, bet ir gyvą muziką mėgstantys televizijos žiūrovai.

„Auksinis balsas“ – jau nuo rugsėjo 20 d. LRT televizijos eteryje kiekvieną šeštadienio vakarą, 21 val.

Skaitykite daugiau