„Auksiniai svogūnai“ prasidėjo su trenksmu: pirmieji pokštai teko Gretai Kildišienei ir Ramūnui Karbauskiui

„Auksinių svogūnų 2017“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-01 19:58
Jau tradicija tapęs renginys „Auksiniai svogūnai“ balandžio pirmosios vakarą prie ekranų subūrė televizijos žiūrovus. Vakaro vedėjais tapo Arūnas Valinskas ir aktorė Lina Rastokaitė. Šventei, kuri vyksta jau devynioliktąjį kartą, ruošėsi gausus būrys žinomų scenos dainininkų, aktorių, šokėjų.

Apdovanojimai šiandiena buvo dalijami šiose nominacijose: „Metų pirkinys“, „Tautos balsas“, „Metų atradimas“, „Metų moteris“, „Metų idiotas“, „Metų posakis“, „Už meilę“, „Metų sugrįžimas“, „Metų kūrėjas“ ir „Metų šūvis“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

METŲ PIRKINIU pretendavo tapti (nugalėtojas pabrauktas):

Valentinas Mazuronis, kurį, kaip daug žadantį legionierių į savo komandą prieš rinkimus nusipirko Darbo partija. Ir jis per dešimt mėnesių padarė tai, ko per dešimt metų nesugebėjo padaryti prokurorai, teismai ir prezidentė – partijos nebeliko.

Naujasis Seimo fortepijonas, kurį kaip būtiną Seimo darbo atributą buvo pasiūlyta įsigyti. Nauja šluota naujai šluoja, nauja valdžia naujai groja. Nors dabartiniam valdančiųjų ansambliui būtų pilnai užtekę, jei Mindaugas Bastys iš Rusijos būtų parvežęs balalaiką.

Automobilis „Range Rover“, kurį įsigijusi Gretos Kildišienės mama savo pirkiniu parėmė skurstančią Ramūno Karbauskio automobilių lizingo bendrovę „Agrokoncernas“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

TAUTOS BALSO apdovanojimas atiteko Aušrai Maldeikienei ir Petrui Gražuliui.

METŲ ATRADIMU pretendavo tapti (nugalėtojas pabrauktas):

Seimo ir politikos senbuvis Algimantas Salamakinas, po šešių Seime praleistų kadencijų, šiemet padaręs savo gyvenimo atradimą: (citata apie 4 mėnesius ir skandalus).

Lietuvos turizmo departamentas, svetimų valstybių nuotraukomis reklamavęs Lietuvą projekte „Real is beautiful“, ir atradęs, kad viskas, kas pasaulyje yra gražu, yra tikrai lietuviška.

Ramūnas Karbauskis. Dėl to, kad Seime svarstant dirbtinio apvaisinimo įstatymą, pareiškė: „Aš esu biškį mokęsis genetikos, ir žinau, kad pas moteris viskas yra kaip pas karves“. Kaip matome iš nuotraukos, ne visos karvės kaip moterys.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dėl METŲ MOTERS titulo varžėsi (nugalėtoja pabraukta) :

Vyriausybės Kanclerė Milda Dargužaitė. Už tai, kad visus kanceliarijos darbuotojus, vyriausybės ministrus ir patį Saulių Skvernelį privertė mintinai iškalti feminizmo pradmenis.

Aušra Maldeikienė. Už tai, kad per keturis šios Seimo kadencijos mėnesius pasakė dvigubai daugiau žodžių, negu visos ankstesnės kadencijos moterys kartu sudėjus per ketverius metus.

Antanas Guoga, kuris šiaip yra vyras, tačiau Raimundas Kurlianskis pasakė, kad Guoga yra visiška boba. Na, R. Kurlianskis sako, Kurlianskis žino.

METŲ IDIOTO nominaciją pasiūlė šiais metais pasiūlė Eugenijus Gentvilas. Seimūnai iniciatyvai pritarė ir aktyviai dalyvavo „Seimo idioto“ rinkimuose. Pirmą kartą pasiūlytoje nominacijoje sensacingai vienbalsiai laimėjo ir Seimo idiotu tapo radijo stoties, televizijos ir pistoleto savininkas – Kęstutis Pūkas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

METŲ POSAKIO nominantais tapo (nugalėtojas pabrauktas):

Viktoras Uspaskichas, kuris po nesėkmingų Darbo partijai rinkimų pareiškė: „Visus senus pirdylas reikia iš ten varyti ir formuoti naują valdymo organą.“

Algirdas Butkevičius. Vienas iš valdančiosios koalicijos lyderių, socialdemokratų partijos pirmininkas, kuris apie bendrą sprendimų priėmimą koalicijoje pareiškė: „Seimo narių pataisoms nepritarsim, išskyrus kai pritarsim, jei išsikraipė dėl klaidelių, tai pritarsim.“

Buvęs Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovas Dainius Bradauskas, kurio banditiškas žargonas labai sužavėjo STT pareigūnus. O labiausiai patiko frazė „Aš visus laikau paėmęs už kankolų.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Apdovanojimo UŽ MEILĘ nominantai ir nugalėtojas (nugalėtojas pabrauktas):

Gintautas Kėvišas . Už meilę menui be palaikymo, bet už pinigus.

Dovilė Šakalienė. Už meilę praeičiai. Tačiau ne viską, ką socialdemokratai paliko jūsų stalčiuose, reikia rodyti žmonėms, o tuo labiau registruoti kaip į statymo projektą.

Kęstutis Pūkas. Už meilę be darbo valandų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

METŲ SUGRĮŽIMO trofėjus galėjo atitekti (nugalėtojas pabrauktas):

Loretai Graužinienei. Po pralaimėtų rinkimų, buvusi Seimo pirmininkė nusprendė nebegrįžti į politiką. Bet, kai pasitraukė Greta Kildišienė, nusprendė sugrįžti. Bet dar po dviejų parų nusprendė vėl nebegrįžti. Tai iš tiesų didžiausias sugrįžimas – kai sugrįžta noras nebegrįžti.

Broniui Bradauskui. Geriausias visų laikų Tautiškos Giesmės Seime giedotojas jau buvo nusprendęs į Seimą nebegrįžti, nes davė pažadą žmonai. Bet kai iškilo pavojus, jog į Seimą vėl gali sugrįžti Birutė Vėsaitė, Bronius nusprendė pasiaukoti. Pasirodo, ponia Birutė yra būtent ta moteris, dėl kurios vyrai laužo pažadus savo žmonoms.

BLAIVYBĖS SUGRĮŽIMAS Į SEIMO RŪMUS.

Naujai išrinkta valdžia grąžino į Seimo rūmus draudimą prekiauti alkoholiu. Nieko, grįš Bronius, dar pažiūrėsim, kas ką.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

METŲ KŪRĖJU galėjo tapti (nugalėtojas pabrauktas):

Seimo narys, „valstietis“ Kęstutis Mažeika. Tarptautinės orgazmo dienos proga sukūręs ir paviešinęs tokį eilėraštį. „Tiesiu aš varpą tau / Nors nei akių, nei veido nematau / Ir ne žiūrėt, o imti jeigu duoda reikia / Ir nesakykit, kad tik mane karštis veikia“.

Naujas vokalinis duetas Naglis Puteikis ir Kristupas Krivickas už kriminalinės tematikos aktualizavimą estradiniame žanre prieš rinkimus.

Tautinio kostiumo kūrėjas dizaineris Juozas Statkevičius. Pasirodo, jeigu gera manekenė (G. Kildišienė), šedevrą gali sukurti ir už 20 eurų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

METŲ ŠŪVIS nominantai ir nugalėtojas (nugalėtojas pabrauktas)

Metų šūvio pro šalį autoriumi, be jokios abejonės tektų pripažinti istoriką Alfredą Bumblauską. Kuris vasario 16-osios Aktą atradusį profesorių Liudą Mažylį išvadino „kažkokiu tipu“. Pone Alfredai, praleidot gerą progą nebumbėti.

LNOBT vadovas Gintautas Kėvišas – į šią nominaciją pateko ne kaip šaulys, o kaip taikinys, kurį kiek rovė – neišrovė, kiek šovė – nenušovė. Matyt, už teatro scenos rekonstrukcijos pinigus iškasti apkasai neblogai laiko.

Ir neabejotinas šios nominacijos favoritas Pagėgių Taiklioji Ranka Arvydas Komskis, kurio nei vienas šūvis nenueina šuniui ant uodegos.

Apdovanojimas UŽ VISO GYVENIMO NUOPELNUS atiteko su bizūnu padariusiam tvarką Kaune, baikeriui ir automatinių ginklų fanatikui Vytautui Šustauskui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai