„Auksinį gaublį“ pelniusi Lady Gaga džiaugiasi ir pirmąja „Oskaro“ nominacija

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-15 10:31
Dainininkei Lady Gagai (29 m.) šie metai prasidėjo itin sėkmingai – ji ne tik pelnė „Auksinį gaublį“, bet ir džiaugiasi pirmąja „Oskaro“ nominacija!

Praėjusį sekmadienį per „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremoniją Lady Gaga buvo pripažinta geriausia televizijos filmo ar miniserialo aktore už savo debiutinį vaidmenį seriale „Amerikietiška siaubo istorija. Viešbutis“ („American Horror Story: Hotel“). Tokio garbingo įvertinimo vaidinti pradėjusi dainininkė sulaukė už įsimintiną 115-os metų vampyrės vaidmenį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Itin atvira Lady Gagos asmenukė po sekso atsidūrė žurnalo viršelyje

Neparėjus nė savaitei Lady Gaga sulaukė dar vienos puikios naujienos – ji pirmą kartą gyvenime buvo nominuota prestižiniam „Oskarui“. Tiesa, šį kartą jau nebe už vaidybą, o už muziką – įvertinimo sulaukė jos daina „Til It Happens To You“, parašyta specialiai dokumentiniam filmui „The Hunting Ground“ apie seksualinės prievartos aukas.

Dainą „Til It Happens To You“ Lady Gaga sukūrė kartu su Diane Warren. Ši roko baladė  – apie sunkius žmogaus išgyvenimus ir jų padarinius, apie tai, kad kai kuriuos dalykus, net jeigu jie ir sunkūs, suprasti gali tik pats juos išgyvenęs.

„Ši nominacija paskolina balsą tiek daug aukų ir jų šeimoms visame pasaulyje. Ačiū jums, Akademija, už žmonių, kurie susibūrė ties „The Hunting Ground“ ir „Til It Happens To You“ dėl seksualinės prievartos, judėjimo pripažinimą. Diane Warren ir aš esame tiesiog pagerbtos, galėdamos reprezentuoti daugybės tai išgyvenusių balsus“, – reaguodama į „Oskaro“ nominaciją savo „Instagram“ paskyroje parašė dainininkė.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Dėl „Oskaro“ statulėlės Lady Gaga varžysis su tokiomis dainomis kaip The Weeknd „Earned It“ (iš filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“), Samo Smitho „Writing’s On The Wall“ (iš Džeimso Bondo filmo „Spectre“) J. Ralpho ir Antony „Manta Ray“ (iš filmo „Racing Extinction“), Davido Lango „Simple Song #3“ (iš filmo „Jaunystė“). 

Ar Lady Gaga laimės „Oskaro“ statulėlę, paaiškės vasario 28-ąją per iškilmingą apdovanojimų ceremoniją Los Andžele.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai