Aukščiausiasis Teismas: Vaidai Jasaitienei pagrįstai priklauso tik 1,1 milijono litų, prabangūs apartamentai ir visureigis „Porsche“

Vaida Jasaitienė / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2012-11-16 14:49
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) priėmė galutinį ir neskundžiamą verdiktą rezonansinėje Jasaičių skyrybų civilinėje byloje.

Buvusiai garsaus krepšininko Simo Jasaičio (30) žmonai Vaidai Jasaitienei (33) po skyrybų priklauso 1 105 000 litų, taip pat prabangūs 642 tūkst. litų vertės apartamentai sostinėje ir visureigis „Porsche Cayenne“.

Tuo tarpu Simui Jasaičiui lieka maždaug 1 885 000 litų bei 15 metų senumo, 12 tūkst. litų vertas S klasės „Mercedes-Benz“ automobilis.

Tai penktadienio popietę patvirtino Aukščiausiojo Teismo teisėjai, išnarplioję rezonansinę Jasaičių skyrybų civilinę bylą.

Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

LAT teisėjų kolegija, kurią sudaro Janina Januškienė (pirmininkė), Sigitas Gurevičius (pranešėjas) ir Gražina Davidonienė, mano, kad apeliacinės instancijos Vilniaus apygardos teismas buvo priėmęs teisėtą ir pagrįstą sprendimą.

Todėl ir V.Jasaitienės, ir S.Jasaičio bei jų advokatų kasacinius skundus LAT atmetė be jokių išlygų.

Žmonės.lt primena, kad pirmosios instancijos teismas krepšininką S.Jasaitį ir V.Jasaitienę buvo pripažinęs abipusiai kaltus dėl šios santuokos žlugimo, o prastai atliktos sutuoktinio pareigos finansiškai atsirūgo būtent Simui. Pirmame teisme V.Jasaitienei buvo priteista įspūdinga piniginių lėšų suma: 2 145 942 litai.

Taip pat, po žemiausio teismo sprendimo, V.Jasaitienei turėjo tekti prabangūs, 642 tūkst. litų vertės apartamentai sostinėje. Maža to, už šį butą ištuokta pora dar moka kredito įmokas bankui, Jasaičiai ir po skyrybų privalėjo solidariai dengti šią paskolą. Dar vienas Vaidai priteistas turtas – 150 tūkst. litų vertės visureigis.

Aukštesnės instancijos Vilniaus apygardos teisme šioje skyrybų bei turto dalybų byloje buvo įvykęs perversmas.

Pirmiausia, apygardos teisėjai konstatavo, kad ne abu poros nariai, o tik S.Jasaitis kaltas dėl nesusiklosčiusios santuokos. Tačiau V.Jasaitienei priteista įspūdinga pinigų suma buvo sumažinta beveik perpus, iki 1 105 000 litų.

Toks apeliacinės instancijos teismo verdiktas nesužavėjo nei vyro, nei moters, todėl kiekvienas iš jų pamėgino paieškoti laimės ir Aukščiausiajame Teisme.

Vaidos ir Simo Jasaičių santuoka buvo įregistruota 2003 m. lapkričio 7 d., o įsiteisėjusiu teismo sprendimu nutraukta tik 2012 vasario 15 d.

Skyrybų reikalai teismuose šią porą vargino beveik trejus metus, nuo 2010-ųjų žiemos.
 

V.Jasaitienei buvo priteista įspūdinga piniginių lėšų suma: 2 145 942 litai.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/simo-jasaicio-ir-vaidos-jasaitienes-kova-del-turto-persikele-i-auksciausiaji-teisma-3-265195#ixzz2COEADZ9q

 

V.Jasaitienei buvo priteista įspūdinga piniginių lėšų suma: 2 145 942 litai.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/simo-jasaicio-ir-vaidos-jasaitienes-kova-del-turto-persikele-i-auksciausiaji-teisma-3-265195#ixzz2COEADZ9qBus papildyta
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai