Aukcione bus parduodama ikoniškoji princesės Dianos suknelė

Princesė Diana ir Johnas Travolta / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-18 18:03
Netrukus aukcione bus parduodama ikoniškoji velionės princesės Dianos suknelė. Ją moteris vilkėjo iškilmingos vakarienės metu 1985-aisiais lapkričio 9-ąją. Baltuosiuose rūmuose tądien vyko išskirtinis vakaras, kurio šeimininkas buvo tuometinis JAV prezidentas Ronaldas Reiganas su pirmąją šalies ponia Nense Reigan.

Vidurnakčio mėlio, aksominė Victoro Edelsteino suknelė į istoriją įėjo kaip toji, su kuria princesė Diana šokių aikštelėje sukosi su „Šeštadienio nakties karštligės“ („Saturday Night Fever“) žvaigžde Johnu Travolta.

„Princesė Diana turėjo puikų skonį ir žinojo, kaip rengtis. Baltuosiuose rūmuose jos vilkėta suknelė – viena įstabiausių. Atvykusi į JAV ji teturėjo vieną norą – pašokti su Johnu Travolta. Ir jis išsipildė – aktorius daugiau nei 20 minučių jos nepaleido iš šokių aikštelės“, – anksčiau yra pasakojusi  kolekcionierė Kerry Taylor įkūrusi savo aukcionų namus „Kerry Taylor Auctions“. 

Princesė Diana ir Johnas Travolta / „Scanpix“ nuotr.
Princesė Diana ir Johnas Travolta / „Scanpix“ nuotr.

Šią suknelę princesė Diana itin mėgo ir vilkėjo ne vieno ypatingo renginio metu. Ja ji buvo pasipuošusi dar mažiausiai keturis kartus. Tačiau V. Edelsteino kurtą kūrinį pati Diana pardavė aukcione 1997-aisias birželį, likus vos porai mėnesių iki tragiškai pasibaigusios autokatastrofos. Tąkart už jį gautus 100 tūkst. svarų sterlingų princesė paaukojo „Aids“ labdaros organizacijoms.

Dabar suknelę gruodžio 9-ąją vyksiančiame aukcione tikimasi parduoti už 350 tūkst. svarų sterlingų.

Velso princesė Diana ir JAV prezidentas R.Reiganas / Vida Press nuotr.
Velso princesė Diana ir JAV prezidentas R.Reiganas / Vida Press nuotr.

„Ji laikoma viena ikoniškiausių ir svarbiausių suknelių, kurias yra vilkėjusi princesė Diana, – teigė vienas iš „Kerry Taylor Auctions“ vadovų. – Nuotraukos, padarytos, kai Diana šokių aikštelėje sukosi su Travolta sukėlė didžiulę sensaciją ir reikšmingos išliko ir šiomis dienomis. Princesė Diana žinojo, kad vakarienėje bus Holivudo žvaigždžių, todėl puikiai išnaudojo šį susitikimą pasipuošdama nepamirštamu apdaru.“

Apie išskirtinį vakarą savo prisiminimai yra pasidalijęs ir Johnas Travolta, kuris tikina, buvęs pakviestas JAV pirmosios ponios Nensės Reigan ir paprašytas sušokti vieną šokį su princese Diana.

„Ji manęs paklausė, ar aš neprieštaračiau tą vakarą pašokti su princese, – sakė J. Travolta. – Pasakiau, kad man tai būtų didžiulė garbė. Tuomet ponia Reigan tik nusišypsojo ir patikino, kad šis šokis yra pačios princesės noras. Ji tik pasakė, kad vos išgirdęs dainą iš savo filmo, prieičiau prie princesės Dianos ir pakviesčiau ją šokiui.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai