Augustė Vedrickaitė su sūnumi atostogavo Egipte: „Dabartiniu metu ši kryptis – tikrai ne visiems“

Augustė Vedrickaitė su sūnumi Arijumi / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Iš Egipto sugrįžusi dainininkė Augustė Vedrickaitė sako dar jaučianti saulės šilumą ant savo odos, o jos sūnus Arijus kupina širdimi įspūdžių kasdieną su ja vis aptaria vieną ar kitą vaikišką kelionėje nutikusį įvykį. „Po ilgo laiko kažkur kartu išvykome, pailsėjome, atsigavome. Net ir sniegas dabar už lango manęs nebeerzina“, – portalui Žmonės.lt sako Augustė.

Iš pradžių Augustė prisipažįsta net šiek tiek prisibijojusi dalytis nuotraukomis, kadangi visi be galo jautrūs pandemijos metu.

„Noriu tik iš karto pasakyti, jog šią kelionę į Egiptą su sūnumi Arijumi rinkausi, nes dar prieš ją persirgau koronavirusu, įgavau imunitetą ir labai norėjau pasisemti jėgų. Pozityvo įsikvėpti ne tik pati, bet pradžiuginti ir sūnų“, – pasakoja Augustė.

Atostogauti į svečią šalį ji išvyko ekspromtu, pasiūlius draugei. „Balandžio 15 dieną savaitei palikome Lietuvos šaltį ir išvykome su sūnumi, kur saulėta. Viskas gavosi labai staiga. Viena draugė, kuri yra dar ir Arijaus auklė, pasiūlė pasidaryti mamyčių atostogas, pailsėti drauge su vaikais, su jais papramogauti.

Augustė Vedrickaitė su sūnumi Arijumi / Asmeninio archyvo nuotr.

Dažniausiai su Arijumi dar iki karantino vykdavome pas mano brolio šeimą į Norvegiją. Ten Arijus jau buvo įpratęs keliauti. Taigi, šį kartą gavosi pirmosios tokios karštos atostogos kartu su sūnumi Egipte“, – juokiasi Augustė.

Dainininkė pasakoja, kad su savo vaiko aukle jos jau seniausiai tapo itin geromis bičiulėmis, o jų atžalos, dažnai besimatydamos, dabar puikiai sutaria. „Prie mūsų netrukus prisijungė dar viena mamytė, mano artima draugė su savo dukra ir sūneliu, o prie jos dar kita draugė, tad gavosi visa kompanija ir sugrįžusios dabar sakome, jog ši kelionė buvo ne apie konkrečią kryptį, o apie gerą laiką drauge ir atotrūkį nuo visas išvarginusios karantino kasdienybės“, – atvirauja Augustė.

Kadangi dabar mažai žmonių, kurių nebūtų palietęs klastingas virusas, antikūnių turintys kelionės dalyviai nesijaudino. O ir kontrolė kelionės metu, oro uostuose – griežta. Visi privalėjo su savimi skrendant turėti neigiamus PGR testus, o nuvykusios ten moterys ir toliau laikėsi visų rekomendacijų.

Augustė Vedrickaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Nepasakyčiau, kad Egipte gyventojai ir kai kurie turistai rimtai žiūri į dabartinę situaciją, tad mes atsiribojome, rūpinomės savimi ir stengėmės savo vaikams dovanoti gerą laiką. Net jei neįprastai karštas klimatas šiek tiek vargino, buvome be galo laimingi. Jau kitą atostogų dieną atitrūkau nuo kasdienybės ir pamiršau, kuri savaitės diena.

Pasirinkome viešbutį su vandens parku, todėl vaikams netrūko vandens pramogų. Jūra buvo visai šalia, tačiau sūrus jos vanduo vaikų per daug nesužavėjo“, – pasakoja A.Vedrickaitė.

„Savaitės mums visiškai užteko ir net jei buvo gera pakeisti aplinką, netrukus atsirado tam tikra rutina ir gale atostogų jau ilgėjomės namų. Egipte aš asmeniškai lankiausi trečią kartą, tiesa, nežinau, ar jų dar bus. Pavydžiui, kas dėl kultūrų skirtumų – jie didžiuliai ir kartais tikrai sunku persiorientuoti. Egiptiečiams pasisekė turėti tokią nuostabią jūrą, tačiau pati šalis su savo gyventojais tikrai nėra mano širdžiai mieliausia vieta. Tiesa, svarbiausia yra žmonės, su kuriais pasirenki praleisti atostogas“, – kalba Augustė.

Augustė Vedrickaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Visos kelionės metu žinoma dainininkė sakė besimėgavusi karštu klimatu ir gera draugija, tačiau žmonėms, kurie nepersirgę arba dar nepaskiepyti, Augustė siūlė gerai pamąstyti prieš renkantis šią kryptį.

„Egiptas tikrai nėra saugiausia vieta. Man pritrūko viešbučio personalo atsakingumo, sterilumo. Kas vakarą jie purkšdavo visą teritoriją kažkokiais dūmais, aš pasiteiravau, ar tai skirta dezinfekcijai, tačiau gavau atsakymą, jog taip tiesiog naikinami uodai. Žinoma, kelionės metu mes buvome atsakingos už save pačios, todėl tikrai prisižiūrėjome ir viena kitą saugojome nuo bet kokių rizikų“, – pasakoja Augustė.

Augustės Vedrickaitės atostogos Egipte (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau