Augustė Vedrickaitė su grupe pristato projektą „Country Live“: „Iki šiol nesu dainavusi kantri”

Augustė Vedrickaitė su grupe / Martyno Siruso nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-11 11:42
Augustė Vedrickaitė su muzikantų grupe sumanė savo gerbėjus nukelti į Ameriką – apsirengę tikrais kaubojiškais drabužiais, pasitelkę mandolinos bei smuiko garsus, jie pristato projektą „Country Live“.

Nors Lietuvoje kantri muzika ir nėra dažnai grojama, Augustė Vedrickaitė su grupe nusprendė šią nišą užpildyti. Be to, pasirodo, dainininkė yra aistringa šio stiliaus gerbėja nuo pat mažų dienų.

„Niekada neteko apie tai pasakoti, tačiau nuo vaikystės esu didžiulė kantri muzikos gerbėja. Pamenu, kai kur nors važiuodamos dviese su mama, visu garsu klausydavomės šio stiliaus muzikos įrašų ir, nors nesupratome nė žodžio, garsiai ir drąsiai dainuodavom kartu. Tiesą sakant, iki šiol žaviuosi kantri muzikos skleidžiamu pozityvu, širdį glostančiomis harmonijomis ir paprastais, tačiau prasmingais gyvenimiškais tekstais“, – 15min pasakojo Augustė Vedrickaitė.

Martyno Siruso nuotr.
Martyno Siruso nuotr.

Visgi idėją sukurti tokią programą subrandino grupės gitaristas Robertas Semeniukas, kuris viešnagėje JAV tiesiog įsimylėjo šią muziką: „Jis nuo seniai buvo didelis roko bei bliuzo gerbėjas, o šią vasarą, grįžęs iš kelionės po Jungtines Valstijas, visiškai „užsikrėtė“ ir kantri muzika. Todėl sulaukusi Roberto skambučio ir siūlymo kartu su puikiais muzikantais padaryti naują muzikinį projektą, nedvejodama sutikau“, – šypsojosi Augustė.

Tiems, kurie nėra tikri, ar šis muzikos stilius tikrai prie širdies, muzikantai paruošė ir kitų, šiuolaikinių, kūrinių, tačiau su kantri prieskoniu.

„Suprasdami, kad kantri muzika Lietuvoje nėra labai populiari, pasistengėme programą užpildyti ne tik mūsų kruopščiai atrinktais kantri perliukais, bet ir visiems puikiai pažįstamais kūriniais, tokiais kaip Shania Twain „Man! I Feel Like a Women“, Nickelback „When We Stand Together“, Lady Antebellum „Need You Now“ ir kt.

Kūriniams gyvybės įkvėps ne tik jau tradiciniais laikomi instrumentai, tokie kaip gitaros, būgnai ar klavišiniai, tačiau bus galima pasimėgauti ir smagiomis mandolinos bei smuiko melodijomis. Smagu ir tai, kad šiame projekte nesu vienintelė vokalistė. Duetus kartu su manim dainuoja Robertas, vis dažniau atskleidžiantis savo vokalinius gebėjimus, o kūriniams pilnatvės suteikia gausus būrys pritariančių balsų. Žodžiu, viskas taip, kaip ir priklauso kantri muzikoje“, – kalbėjo dainininkė.

Martyno Siruso nuotr.
Martyno Siruso nuotr.

Visgi nors ir Augustei dar nėra tekę dainuoti kantri, jie mielai priima iššūkius ir sako, kad rezultatu yra tikrai patenkinta. „Viskam ateina pirmas kartas. Visai smagu ieškoti, kaip galėčiau per vokalą atskleisti vieną ar kitą dainą. Mėgaujuosi nauja patirtimi, puikiu, draugišku kolektyvu ir nekantraudama laukiu jau šiandien 20 val. įvyksiančios premjeros „Tamsta“ klube. Nuoširdžiai kviečiu visus, kurie nori pasišildyti kartu geros muzikos apsupty ir pasikrauti pozityvios energijos visai likusiai savaitei“, – sakė Augustė Vedrickaitė.

Susipažinkite su projekto „Country Live“ muzikantais:

Augustė Vedrickaitė – vokalas;
Robertas Semeniukas – vokalas, gitara;
Tadas Dešukas – smuikas, mandolina, pritariantis vokalas;
Viltė Ambrazaitytė – klavišiniai, pritariantis vokalas;
Paulius Jaskūnas – bosinė gitara;
Jonas Lengvinas – mušamieji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai