Audronė Bunikienė pristato naują kolekciją – pirmo gero įspūdžio garantiją

2018-03-21_181621
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jos siela yra itališka – ne pirmą kartą meilę Italijai išpažįsta dizainerė Audronė Bunikienė. Todėl ir naujausia jos kito rudens bei žiemos kolekcija pavadinta itališkai „Impressione“ – įspūdis.

Kūrėja atsirėmė į seniai žinomą tiesą: pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi. Gal kiek ir apmaudu, bet visi žino, kad išvaizda turi didelės įtakos daugeliui gyvenimo aspektų – ar lankytumeisi banke, ar turguje.

„Pati ne vieną kartą patyriau, kad skoninga patraukli išvaizda padaro pirmą gerą įspūdį – tarsi užsuka gerų emocijų mechanizmą, lengviau atveria duris“, – sako Audronė Bunikienė.

Štai kodėl naują savo kolekciją pavadino itališkuoju „Impressione“ – naujaisiais modeliais gerą pirmą įspūdį padaryti tikrai pavyks.

Audronės Bunikienės modelius priskirti konkrečiam sezonui šiek tiek tarsi...skaudu. Ji kaip visuomet tiesiog kuria elegantiškus modelius su šlakeliu jaunatviškumo bei šėlsmo, o tokiems dalykams laiko ribos neegzistuoja. Tai kaip tik tinka šiam laikui, kai rūpinamasi gamta ir atsirado naujas terminas „tvari mada“. Audronės Bunikienės paltas – tikrai ne vienam sezonui.

Alpakos vilna, kašmyras – šie prabangūs audiniai nuolankiai tarnauja ilgai.

Dizainerė vis mėgdavo sukurti ilgų – žemę šluojančių – paltų. Gražu, tačiau pagalvojo, kad šį kartą nusileis šiuolaikiniams poreikiams. Bėgti per dieną, vairuoti automobilį žymiai patogiau vilkint trumpesnį apdarą. O ir tas ilgis – vos aukščiau kelių – turi savito pikantiško žavesio.

Dizainerės Audronės Bunikienės 2018-2019 rudens ir žiemos kolekcija / Nerijaus ir Gintarės nuotr., šukuosenos – „Grožio galerija“, makiažas – studija „Feministė“, batai – „Aldo“. Fotografuota Lietuvių literatūros ir tautosakos institute

Fotosesijos metu pati dizainerė demonstravo drabužius – tam ją paakino klientės, kurios žavisi į šeštą dešimtį įžengusios Audronės energija bei – ką čia slėpti – grakščia figūra.

Dizainerės Audronės Bunikienės 2018-2019 rudens ir žiemos kolekcija. Modelis – Kristė Kaikarytė / Nerijaus ir Gintarės nuotr., šukuosenos – „Grožio galerija“, makiažas – studija „Feministė“, batai – „Aldo“. Fotografuota Lietuvių literatūros ir tautosakos institute

Be to, tuo kūrėja nori pademonstruoti, kad jos modeliai tinka įvairaus amžiaus moterims ir merginoms. Kad jos kūriniai – ne tik dailių formų manekenėms, dizainerė įrodė ir kitu savo sprendimu: jos kolekciją fotosesijai pademonstravo modelio duonos neragavusi Kristė Kaikarytė – renginių planuotojos Kristinos Kaikarienės ir garsaus plastikos chirurgo Vyginto Kaikario dukra. Kristė užsuko pas dizainerę rūbo diplomų įteikimui – tuomet Audronei ir šovė į galvą mintis pateikti pasiūlymą absolventei. Ir viskas taip tiko, lyg lyg būtų siūta specialiai Kristei.

Nuotraukos – Nerijus ir Gintarė, šukuosenos – „Grožio galerija“, makiažas – makiažo studija „Feministė“, batai – „Aldo“, fotografuota Lietuvių literatūros ir tautosakos institute.

Dizainerės Audronės Bunikienės 2018-2019 rudens ir žiemos kolekcija (37 nuotr.)
+31

Skaitykite daugiau