Audrius Petrauskas-Gebrasy laimę „Eurovizijoje“ bandys ketvirtą kartą: šįkart daina apie meilę

Gebrasy
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-21 11:36
Dainininkas ir dainų kūrėjas Audrius Petrauskas, prisistatantis slapyvardžiu Gebrasy, jau ketvirtąjį kartą išmėgins savo galimybes nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

Šiais metais atlikėjas pasirodys su savo kūrybos daina „Where’d You Wanna Go?“. Šiandien talentingas kūrėjas pristato konkursinį kūrinį ir teigia, kad šiais metais yra užtikrintas kaip niekada anksčiau. 

„Dalyvauti „Eurovizijoje“ grįžtu jau ketvirtą kartą, tačiau tai kartas, kada aš jaučiuosi labiausiai pasiruošęs ir užtikrintas dėl savo galimybių. Sunku pasakyti to priežastį, mano muzikinis pasaulis buvo visiškai sustojęs dėl pandemijos, tačiau tas laikas buvo išnaudotas kūryboje bei įrašų studijoje kartu su Faustu Venckumi.

Dalyvavimas „Eurovizijoje“ tuomet atrodė kaip logiškas žingsnis, nes taip norėjosi pažymėti mūsų bendros kūrybos pradžią ir atkreipti klausytojų dėmesį, kad nesvarbu ar daina yra lietuvių kalba ar anglų, tai vis tiek yra šimtaprocentinė lietuvių kūryba“, – pasakoja atlikėjas Gebrasy.

Kalbėdamas apie savo karjerą, dainininkas prisimena pradžią, kuomet pradėjo rašyti dainas. Tiesa, kaip solistas atlikėjas vis dar ieškojo savęs, tačiau ne vienerius metus yra dainininkės Jazzu pritariantysis vokalistas. 

„Kūryba mano gyvenime atsirado dar kai buvau dešimties ar vienuolikos metų. Aš net nebuvau įvaldęs jokio instrumento, tad tekstus ir melodijas atsinešdavau pas savo vokalo mokytoją Jūratę Miliauskaitę ir ji jas aranžuodavo. Būdamas aštuoniolikos sudalyvavau projekte „X Faktorius“ kur tikėjausi, kad tai galbūt bus tas tramplinas pastūmėsiantis mano muziką į viešąsias erdves, tačiau nors ir pavyko pasiekti superfinalą, viskas nesusiklostė kaip tikėtasi, bet aš nuo muzikos nebuvau atitolęs nė akimirkos.

Nors ir paskutinius kelerius metus daugiau koncentravausi į grupės „Original Copy“ veiklą bei koncertavimą su Jazzu kaip jos pritariantysis vokalistas, visi šalia manęs buvę žmonės žinojo, kad aš toliau rašau dainas ir dabar jų jau tiek prikaupta, kad beliko tik jas atiduoti žmonėms“, – atvirauja kūrėjas.

Apie šių metų kūrinį „Where’d You Wanna Go?“, Gebrasy sako, kad tai daina apie meilę, kuriai nėra ateities.

„Pati daina yra nelaimingos meilės istorija, bet kaip ji baigiasi tai yra palikta interpretacijai. Yra įvairių detalių susijusiu su vairavimu ir tas stipraus ryšio jausmas yra prilyginamas tarsi kelionei, nes santykiai gali būti vingiuoti, kartais viskas juda labai greitai, kartais lėčiau, o santykių trukmė irgi visiškai nenuspėjamas dalykas.

Daina apie tai, kad abu herojai, nors ir myli vienas kitą, bet supranta, kad ateities kartu nebus, jausmai išblėsta. Galiausiai net yra metaforinis tos pabaigos sulyginimas su avarija. Tai yra primėtyta daug įvairių tekstinių trupinėlių, už kurių kiekvienas gali užsikabinti, dėl to ir dainos pristatymą iš karto paleidome su pilnu tekstu“, – tikina šių metų „Eurovizijos“ konkurso dalyvis.

Naujausi straipsniai