Audrius Janonis debiutiniame vaizdo klipe nusifilmavo tarp pusnuogių šokėjų

Audrius Janonis / Fotogenijai nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-02 09:03
Populiariosios muzikos gerbėjams jau pažįstamas atlikėjas, projekto „Muzikinė kaukė“ dalyvis Audrius Janonis pristato naują dainą „Tūkstantis dienų“. Kartu su nauju kūriniu dainininkas dalinasi ir debiutiniu vaizdo klipu, kuris stebina pikantiškomis scenomis.

Šiuo metu vaikinas dalyvauja populiariajame BTV projekte „Muzikinė kaukė“, kuriame garsūs Lietuvos žmonės priėmė iššūkį kiekvieną savaitę įkūnyti vis kitą žinomą atlikėją ar grupę.

Besiruošdamas televizijos šou pasirodymams, atlikėjas Audrius Janonis nemažai laiko praleido garso įrašų studijoje, kurioje, bendradarbiaujant su muzikos prodiuseriu Pauliumi Jasiūnu, ir gimė naujausia daina „Tūkstantis dienų“.

Artiom Istuganov nuotr.
Artiom Istuganov nuotr.

Seksualios naktinio klubo „Nox“ šokėjos, pasipuošusios itin atvirais sceniniais rūbais, įspūdingas robotų, stebinančių lazerių projekcijomis, šou, ir siautulingai nusiteikę, stilingi klubinėtojai – tokie vaizdai vyrauja pirmajame atlikėjo Audriaus Janonio muzikiniame klipe.

„Vaizdo klipas nufilmuotas vakarėlio metu, kuriame ir pristačiau savo naujausią dainą. Be galo geras jausmas matyti žmones, nors ir pirmą kartą girdinčius kūrinį, dainuojant kartu su manimi. Man ši daina labai patinka, džiaugiuosi, kad ji patinka ir kitiems“, – pasakoja Audrius Janonis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai