Audrius Giržadas iš Baku: „Šis mano gimtadienis – nerealus!“

Audrius Giržadas / eurovision.tv nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-17 18:44
Lietuviškasis „Eurovizijos“ vedlys, lietuvių delegacijos vadas Audrius Giržadas ketvirtadienį Azerbaidžano sostinėje Baku atšventė 47-ąjį gimtadienį. Jis pasakojo jau trečiąsyk pasenstantis svečioje šalyje, padėdamas Lietuvos atstovams ruoštis pasirodymams „Eurovizijoje“.

„Delegacija mane labai gražiai pasveikino. Net stebėjausi, šiemet tokia žinučių ir sveikinimų iš Lietuvos banga buvo. O su Donatu Montvydu ir kitais, jau ir taures pakėlėme. Buvome ambasadoje, dabar vėl į ją grįžtame po repeticijos klube. Diena labai smagi, pasijutau labai pamalonintas“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Giržadas.

Trečius metus „Eurovizijos“ renginiuose gimtadienį švenčiantis prodiuseris teigė tuo nesiskundžiantis. „Su „InCulto“ šventėme lėktuve. Kadangi mano ir Ericos Jennings gimtadieniai tą pačią dieną, tai lėktuve sveikinome vieni kitus su šampanu. Diuseldorfe nebuvo nieko ypatinga, o dabar esu čia, Baku. Netrukus važiuosime į estų rengiamą gyvo garso vakarėlį, kur vyks atlikėjų pasirodymai“, – pasakojo jis.

A.Giržadas išsidavė žinantis, kad ir klube bus paminėtas jo gimtadienis. „Ten dar atšvęsime. Ant scenos ir Donatas dainuos. Nerealus gimtadienis išėjo!“, – džiaugsmo neslėpė vyras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai