Audringo koncerto metu Vidas Bareikis patyrė traumą: kraujuojančią žaizdą slėpė po kepure

Vidas Bareikis / J.Stacevičius ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-19 20:15
Penktadienio vakarą Vilniaus „Vasaros terasoje“ nuskambėjo audringas Vido Bareikio gyvo garso koncertas. Ne paslaptis, kad pasirodymų metu atlikėjas gerbėjus stebina energija, įmantriais judesiais bei manevrais, tačiau šįkart vienas jų Vidui pasibaigė galvos trauma.

Tik akyliausieji žiūrovai, kurie penktadienį dalyvavo koncerte, galėjo pastebėti, kad Vidas Bareikis viso pasirodymo metu iki pat akių kepurę užsitraukė ne veltui – po ja jis slėpė kraujuojančią žaizdą. 

Apie nemalonų įvykį atlikėjas papasakojo jau po pasirodymo. Savo socialinio tinklo Instagram paskyroje jis parodė žaizdą ir kol už kadro likusi mylimoji Indrė Stonkuvienė ją tvarstė, Vidas atskleidė, kas nutiko.

„Audringas buvo koncertas. Moralas toks – nespardykite mikrofonų. Užšokau ant mikrofono ir gavau į galvą kaip iš grėblio“, – nemalonia patirtimi dalijosi Vidas.

Atlikėjas pasakojo, kad pajutęs smarkų smūgį atsisuko į kolegą Mantą Bendžių ir pasiteiravo, ar jis neprasikirto galvos. Pamatęs Manto pilnas išgąsčio akis, suprato, kad situacija ne kokia ir tą pačią sekundę pajuto iš žaizdos tekantį kraują.

V.Bareikis atskleidė, kad dainą „Man taip patinka“ teko sudainuoti užkulisiuose, rankšluosčiu stabdant kraują. Vėliau vadybos palieptas į sceną jis sugrįžo su kepure, kuri dengė galvą.

„Baigėme savo atvirų koncertų sezoną. Taigi... Simbolinis koncertas baigėsi stipriu smūgiu į kaktą“, – juokavo jis.

Naujausi straipsniai