Audringai 62-ąjį gimtadienį atšventusi Madonna sulaukė kritikos: ar normalu taip elgtis 6 vaikų mamai?

Madonnos 62-asis gimtadienis Jamaikoje / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos žvaigždei Madonnai rugpjūčio 16 d. suėjo 62-eji. Audringą gimtadienį atšventusi Jamaikoje su artimiausiais žmonėmis ir mylimuoju Ahlamaliku Williamsu, scenos karalienė socialinius tinklus sudrebino itin pašėlusiomis nuotraukomis, sukėlusiomis daug diskusijų.

Popmuzikos karalienė, šešias atžalas auginanti Madonna praėjusį savaitgalį 62-ąjį gimtadienį sutiko Jamaikoje, skelbia portalas People.

Nors balandžio mėnesį atlikėja paskelbė, kad jos kraujyje buvo rasta koronaviruso antikūnių, ji nepabijojo rizikuoti savo bei artimųjų sveikata ir gimtadienį egzotiškoje šalyje šventė su atžalomis – dvynėmis Estere ir Stelle, sūnumi Davidu, dukromis Mercy ir Lourdes bei mylimuoju Ahlamaliku Williamsu.

Savo socialiniuose tinkluose pasidalijus audringo gimtadienio nuotraukomis, daugelis popmuzikos karalienės sekėjų išreiškė pasipiktinimą dėl neatsakingo elgesio vis dar siautėjant koronavirusui. 

Tiesa, tai nebuvo vienintelis sukritikuotas dalykas, kuris užkliuvo Madonnos sekėjams. Tarp pasidalintų vaizdų, akį patraukė nuotrauka, kurioje atlikėja laiko lėkštę pilną marihuanos, o burnoje – suktinę. 

Madonnos 62-asis gimtadienis Jamaikoje / Socialinių tinklų nuotr.

Toks elgesys daugeliui pasirodė netinkamas, todėl internautai svarstė, ar taip elgtis normalu 6 vaikų mamai, kuri turėtų būti pavyzdys ne tik savo vaikams, bet ir milijonams gerbėjų visame pasaulyje.

Praėjusią savaitę Madonna minėjo ne tik savo, bet ir kito sūnaus Rocco Ritchie gimtadienį. Vaikinui, kurio ji susilaukė su Guy'umi Ritchie, suėjo 20-eri.

Madonnos 62-asis gimtadienis Jamaikoje / Socialinių tinklų nuotr.

Primename, kad balandžio mėnesį atlikėja pranešė, jog yra užsikrėtusi savo „Instagram“ paskyroje pasidalindama vaizdo įrašu, kuriame teigė, kad „atliktas COVID-19 testas buvo teigiamas – mėginyje rasta viruso antikūnių“.

„Todėl rytoj aš tiesiog sėsiu į automobilį ir leisiuosi į ilgą kelionę, atsidariusi langus, kad įkvėpčiau gaivaus oro. Tikiuosi, švies saulė. Taip pat aš žinau, kad atsikėlusi rytoj aš jausiuosi kitaip“, – sakė popkaralienė.

Anksčiau Madonna pranešė, kad ji prisideda prie Billo ir Melindos fondo, kuris siekia išrasti vaistą nuo COVID-19.

 

Madonnos 62-asis gimtadienis Jamaikoje (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau