Audringa Nathalie ir Alaino Delonų istorija: vienintelė santuoka ir po skyrybų besitęsusi draugystė

Nathalie Delon ir Alainas Delonas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-01 19:01
Kovo 21-ąją suėjo lygiai du mėnesiai, kai mirė gražiausia pasaulio moterimi laikyta prancūzų aktorė Nathalie Delon. Nors 79-erių moteris per savo karjerą nusifilmavo ne viename filme, visgi gerbėjams labiau įsiminė spalvingas jos gyvenimas, o ypač santuoka su kino žvaigžde Alainu Delonu (85), prie kurio tiesiog lipo mergišiaus etiketė.

Tarptautinę šlovę N.Delon atnešė 1967 metais sukurta dabar jau klasika vadinama juosta apie samdomą žudiką „Samurajus“ (Le Samourai), kur ji nusifilmavo su tuometiniu savo vyru A.Delonu. Nors po šios juostos pasirodymo kino entuziastai negailėjo liaupsių nepriekaištingai A.Delono vaidybai, N.Delon išgarsėjo dėl kitų priežasčių – ji pradėta vadinti gražiausia pasaulio moterimi.

N.Delon ir A.Delono santykiai apipinti gausybe gandų. „Le Point“ rašoma, kad N.Delon ir A.Delonas pirmąkart atsitiktinai susitiko 1962 metais viename Paryžiaus naktiniame klube.

Tiesa, šis susidūrimas nebuvo malonus. Teigiama, kad A.Delonas netyčia atisėdo ant N.Delon rankinės, o šiai paprašius pasitraukti, kino legenda parodė Nathalie nepadorų gestą. Nepaisant nemalonaus susidūrimo, visai netrukus jie darkart susitiko ir slaptai užmezgė romaną.

Į viešumą išlindęs poros romanas sukėlė tikrą skandalą. Tuo metu A.Delonas jau buvo susižadėjęs su vokiečių aktore Romy Schneider, kurią sutiko 1958 metais, o 21-erių Nathalie buvo ištekėjusi už Guy Barthelemy, su kuriuo augino dukterį.

Staigiai prasidėję Nathalie ir Alaino santykiai tapo Prancūzijos spaudos apkalbų objektu.

Nathalie Delon ir Alainas Delonas filme „Samurajus“ / „Scanpix“
Nathalie Delon ir Alainas Delonas filme „Samurajus“ / „Scanpix“

Amerikietiška svajonė

Slaptą romaną užmezgę Nathalie ir Alainas 1964-ųjų rugpjūtį sumainė aukso žiedus. Iškart po vestuvių pora išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas. Vestuvių ceremonijos metu N.Delon jau laukėsi kūdikio, tad už Atlanto pora susilaukė sūnaus Anthony.

N.Delon yra atviravusi, jog jos ir Alaino gyvenimas Amerikoje buvo audringas – jame nestigo dramų ir prancūzižkos aistros.

„Mums iš tiesų labai patiko pažadinti vienas kitame slypinčius demonus. Mes tuo mėgavomės“, – sakė ji.

Amerikoje A.Delonas siekė aktoriaus karjeros Holivude, deja, nesėkmingai. O ir pačios N.Delon aktorystė Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiausia apsiribojo epizodiniais vaidmenimis, tad moteris retsykiais grįždavo į Prancūziją filmuotis režisierių Jeano-Pierre'o Melville'o bei Brigitte Bardot atradusio ir ją vėliau vedusio Roger Vadimo juostose.

Nepasiekę karjeros Holivude, 1966 metais Nathalie ir Alainas sugrįžo į Prancūziją. 

Nathalie Delon ir Alainas Delonas  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Nathalie Delon ir Alainas Delonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pati Nathalie yra pasakojusi, kad sugrįžus į gimtinę, jos ir sutuoktinio santykiai pašlijo. N.Delon atviravo, jog jau buvo pavargusi nuo sudėtingo gyvenimo su mergišiumi aktoriumi.

Kartu su sutuoktiniu filme „Samurajus“ besifilmavusi N.Delon teigė negalėjusi toleruoti Alaino elgesio kino aikštelėje – pagarsėjęs mergišius net ir matant žmonai simpatizavo ne vienai kartu dirbusiai moteriai.

A.Delonas ir N.Delon išsiskyrė 1969 metais. Alainas tuomet jau buvo užmezgęs santykius su aktore Mireille Darc, su kuria pragyveno 15 metų.

„Aš buvau labai naivi. Jis buvo neištikimas, o aš – ne. Kai jį palikau, palikau viską. Pasiėmiau tik sūnų ir auklę“, – po skyrybų pasakojo N.Delon.

Visgi nepaisant nepasisekusios santuokos, Nathalie visada palaikė draugiškus santykius su A.Delonu. 

Nathalie Delon ir Alainas Delonas  / Vida Press nuotr.
Nathalie Delon ir Alainas Delonas / Vida Press nuotr.
 Nathalie Delon, Alainas Delonas ir Brigitte Bardot / Vida Press nuotr.
Nathalie Delon, Alainas Delonas ir Brigitte Bardot / Vida Press nuotr.

Pažadėjo nevesti antrąkart

2019 metais A.Delonas atviravo, kad po skyrybų su Nathalie jis pažadėjo sau daugiau nevesti jokios moters. Atrodo, kad šį pažadą jis tesėjo – Alainas santuokos nesukūrė nei su Mireille Darc, nei su Rosalie van Breemen, su kuria susilaukė dviejų vaikų Anouchkos ir Alaino-Fabieno.

„Nathalie ir mano istorija visam laikui paliko pėdsaką mano gyvenime. Tuo metu galvojau, kad su Nathalie būsiu visą gyvenimą. Mes buvome labai laimingi, turėjome vaiką Anthony, tačiau vieną dieną nusprendėme išsiskirti.

Tada aš pasakiau sau, kad daugiau niekada nekursiu santuokos. Nenorėjau, kad istorija pasikartotų. Mano tėvai buvo išsiskyrę, o ir aš kartą išsiskyriau. Nenorėjau to daugiau“, – sakė A.Delonas.

Nutrūkę santykiai su A.Delonu paliko žaizdą ir Nathalie gyvenime. N.Delon yra pasakojusi, kad po skyrybų įniko į heroiną, o dėl priklausomybės nutrūko jos ryšys su dukra iš pirmosios santuokos. Gerus santykius su buvusia žmona palaikęs A.Delonas ragino Nathalie gydytis nuo priklausomybių.

Nathalie Delon / Vida Press nuotr.
Nathalie Delon / Vida Press nuotr.

Nathalie Delon, kurios tikrasis vardas – Francine Canovas, vėliau turėjo romanų su Holivudo aktoriumi Richardu Burtonu ir amerikiečių dainininku Eddie Fisheriu, „Žvaigždžių karų“ aktorės Carrie Fisher tėvu. Abu šie vyrai buvo susituokę su aktore Elizabeth Taylor.

Prieš kelerius metus N.Delon pranešė susirgusi kasos vėžiu, kuris jos gyvybę pasiglemžė šių metų sausio 21-ąją.

Pranešama, kad iki pat mirties N.Delon bendravo tiek su A.Delonu, tiek su sūnumi Anthony. Praėjusių metų pabaigoje poros sūnus netgi paskelbė nuotrauką, kurioje Nathalie ir Alainas užfiksuoti drauge švenčiantys Kalėdas.

Deja, su dukra iš pirmosios santuokos Nathalie atkurti ryšio taip ir nepavyko.

Po N.Delon mirties, A.Delonas prancūzų žiniasklaidai kalbėjo, kad Nathalie visuomet išliks jo atmintyje, nes ji buvo itin svarbi jo gyvenimo dalis.

„Mes palaikėme nuolatinį ryšį, dažnai matydavomės. Aš buvau jos gyvenimo dalis, ji – mano. Nathalie buvo mano pirmoji ir vienintelė ponia Delon“, – prisiminė jis.

Naujausi straipsniai