„Atwins“ pristato intriguojančią fotosesiją 70 tūkst. eurų vertės persiškų kilimų fone

„Atwins“ fotosesija / Tomo Vyšniausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-10 08:46
Mados pasaulis tendencijų akcentus jau sudėliojo ant lūpų, nagų, rankinių, batelių pado ir drabužių bei interjeruose, tačiau kūrybiška stiliaus kūrimo komanda „Atwins“ naujausias mados tendencijas pateikia kitaip – pasitelkusi nuogą kūną. „Mūsų tikslas – tendencijas pateikti per ryškiausias detales, sulieti viską į visumą“, – sako kūrėjai, neatsitiktinai madų fotosesiją perkėlę į pačią prabangiausią, persiškais kilimais išklotą erdvę Vilniuje.

Naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų

Pasaulio mados tendencijų istoriją kuriantis lietuvių duetas šiuo projektu pabrėžia mados pasaulį užkariaujančias tekstūrų ir audinių tendencijas, akcentuoja gausybės raštų ir spalvingų detalių derinimą, sujungia viską į ryškiaspalvį menišką paveikslą.

Pasak kūrėjų, mados tendencijos visada turi kelias pagrindines kryptis ir kelias jų variacijas. Viena iš stipriausiai įsitvirtinusių mados krypčių pastaruoju metu buvo sterilus skandinaviškas stilius, tačiau naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų. 2018 m. į madą grįžta ryškios tekstūros, spalvos ir interjero detalės, sukuriančios prabangos įspūdį. Įvaizdžio kūrėjai fotosesijai pasirinko įspūdingą vietą – persiškų kilimų galeriją.

Šioje fotosesijoje drabužių nėra, todėl prašmatnumo įspūdis sukuriamas per aplinką – rytietišką prabangą. Modeliams prieš fotografo Tomo Vyšniausko objektyvą teko pozuoti 70 tūkstančių eurų vertės persiškų kilimų fone.

Madinga raudona

Raudona spalva – itin ryškus šio sezono akcentas. Fotosesijoje raudonų filtrų ir atspalvių fone pagrindiniu akcentu tapo modelių garbanos. „Ateinančio sezono hitas – garbanos, šukavimai: tarsi nieko nešukuota, madingi bus subtiliai rėkiantys, išgryninti blond / moonlight atspalviai, nepradingstantys margoje erdvėje. Šį sezoną madingi vaivorykštės atspalviai – ice blond, strawberry blond, grey blond – karaliaus ir ateinančiais metais“, – sako kūrybininkai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.

Akcentas – šukavimai

Nuogumas išryškino ne tik triukšmingą aplinką, bet ir inspiruojančioje fotosesijoje pagrindinį vaidmenį suteikė šukavimų tendencijoms. „Atwins“ rudens kolekcijoje buvo daug kalbama apie dualumą, kuris šiame projekte atskleistas visiškai kitaip. „Atsisakėme drabužiais sukurto įvaizdžio, galinčio sufleruoti apie sluoksnių derinimo tendencijas. Palikome kūną, spalvas ir tekstūras plaukuose, mus supančią aplinką ir tendencijas, aiškiai matomas šiose detalėse.“

Fotosesijoje mados ant kūno neliko. Kūnas liko toks, kokį jį sukūrė gamta, – tikras, gražus, nepakartojamas, o nuogumas buvo pridengtas tik karščiausiais ateinančio sezono akcentais, kuriems visiškai atsiskleisti ir padėjo ši aplinka.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai