„Atwins“ kūrėjai Londone susitiko su stiliaus genijumi

„Atwins“ darbas / Sveno Kovaco nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-10 09:52
Pasaulinį pripažinimą pelnęs Australijos stilistas Grantas Nortonas Londone surengė išskirtinę fotosesiją su garsia Australijos aktore ir modeliu Ashlee Ann Scotland ir australų fotografu Svenu Kovacu. Pasiruošti projektui ir drauge jį įgyvendinti buvo pakviesti „Atwins“ įvaizdžio kūrimo meistrų komandos nariai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanokas.

Pamatyti pasaulinio garso stilisto G. Nortono darbo užkulisius bent pro rakto skylutę svajoja tūkstančiai jo gerbėjų. Pasisemti patirties ir žinių į šio stiliaus guru paskaitas plaukia Anglijos, Australijos, Pietų Afrikos, Honkongo, Danijos, Jungtinių Amerikos Valstijų stilistai, o jo darbai vertinami visame pasaulyje.

Per G. Nortono Norvegijoje vedamas paskaitas užsimezgusi pažintis suteikė „Atwins“ išskirtinę galimybę. Lietuviai sulaukė kvietimo ne tik stebėti šio 25-erių metų patirtį turinčio aukščiausio lygio meistro darbą, pasisemti iš jo žinių bei įkvėpimo, bet ir prisidėti prie bendro rezultato įgyvendinimo.

Sveno Kovaco nuotr.
Sveno Kovaco nuotr.
Sveno Kovaco nuotr.
Sveno Kovaco nuotr.

Į Didžiąją Britaniją meistras iš Australijos atvyko su savo profesionalų komanda. A. Mašauskas ir A. Pajanokas stebėjo visą kūrybos procesą: nuo pokalbio su klientu, koliažų kūrimo, tikslų formavimo, modelių derinimo, stilistikos ir emocijos parinkimo iki visos idėjos išpildymo. „Pamatyti visą užkulisiuose vykstantį kūrybos procesą labai įdomu. Tik tada iš tiesų gali įvertini įdėtą darbą, komandos vieningumo svarbą, fotografų, stilistų, modelių profesionalumą“, – įspūdžiais dalijosi iš Londono grįžęs A. Mašauskas.

Lietuviams atiteko svarbi užduotis sukurti įvaizdį garsiam Australijos modeliui ir aktorei Ashlee Ann Scotland. Šio įvaizdžio įgyvendinimui „Atwins“ pasitelkė pavasarį pristatytos savo kolekcijos „The New Black“ idėjas.

„Viena iš priežasčių, kodėl fotosesijai pasirinkome Ashlee Ann Scotland, tai jos kirpčiukai, kurie yra šio sezono topas. Turėjome nemažai laiko ir sukūrėme net keturis skirtingus įvaizdžius, kuriais parodėme kirpčių formavimo galimybes: nuo griežtų, asimetriškų iki sluoksniuotų ir paryškinančių individualumą“, – naujausias šukuosenų tendencijas komentavo A. Mašauskas.

Stebėdama G. Nortono darbą Lietuvos įvaizdžio meistrų komanda ypač žavėjosi modelių darbu. „Net nežinau, ar esu matęs, kad vaikinai ir merginos taip profesionaliai dirbtų, o mūsų pasirinktas modelis pranoko visus lūkesčius!“

Su G. Nortono komanda „Atwins“ teko dirbti ir prieš kelerius metus per Niujorko mados savaitę. Tiek tada, tiek dabar Londone lietuvius žavėjo tai, kad vietoje režisūros ir nuspėjamų rezultatų australai rinkosi improvizaciją ir spontaniškumą. „Dar sykį įsitikinau, kad žmonių kūrybiškumo nereikia spausti į rėmus, reikia leisti jiems atsipalaiduoti. Lietuviams būdingi nuspėjami rezultatai, nuspėjama aplinka, grožio standartai, o mums labai patiko, kad australai mažai ką režisavo ir jų rezultatai žavėjo laisve bei lengvumu“, – įspūdžiais dalijosi A. Mašauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai