Atviroje bėgimo treniruotėje sportavusį Romaną Čeburiaką palaikyti atvyko žmona Aistė Jasaitytė-Čeburiak su dukrele

Aistė Jasaitytė Čeburiak ir Romanas Čeburiakas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-14 12:52
Sostinės Vingio parke tirpstant sniegui, sekmadienio rytą sporto entuziastai rinkosi į atvirą bėgimo treniruotę. Per kelis šimtus bėgimo aistruolių čia pradėjo ruoštis jau gegužę vyksiančiam „Nike“ ir „DNB“ pusmaratoniui. Vieni bėgo, kiti atėjo palaikyti - palaikančiųjų gretose pasirodė ir Aistė Jasaitytė-Čeburiak su dukrele: treniruotėje bėgti nusprendė jos vyras, šokėjas Romanas Čeburiakas.

Viso bėgimo aistruoliai valandą trukusios treniruotės metu nubėgo per du kilometrus – ristele aplėkė trumpą Vingio parko trasą. Kol šie bėgo, A.Jasaitytė-Čeburiak kartu su dukrele jaukiai suko ratus aplink parko centre esančią estradą.

Anot jos, šeimos moterys čia pasirodė norėdamos palaikyti vyrą – R.Čeburiakas pirmąkart nusprendė bėgti pusmaratonyje, tad treniruotėje pasirodė kaip tikrų tikriausias bėgikas. „Jam reikia labiau palaikyti fizinį aktyvumą, tad metė sau iššūkį, kad nubėgs tą maratoną – ėmė ruoštis. O ir mums neblogai pasivaikščioti – todėl ir atvažiavome“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Jasaitytė-Čeburiak.

„Nėra kur lialiaus padėti“, – apgailestavo moteris, paklausta, ko gi pati treniruotėje dalyvauti nesiryžta. Bet nesiskundžia: sako, pasivaikščioti taip pat malonu. O galbūt galimybę prisijungti suras vėliau: „Šįkart tiesiog neišėjo. Gal vėliau ir aš prisijungsiu.“

Tiesa, tarp kelių šimtų bėgikų buvo ir daugiau A.Jasaitytės-Čeburiak artimųjų. „Šis renginys toks labai šeimyninis – čia ir mano draugė bėga, o pusseserė organizuoja“, – džiaugėsi moteris.

Žmonės.lt