Bėgimą Vingio parke su šalies garsenybėmis išbandęs Gabrielius Vagelis juokauja: „Anksčiau bėgdavau tik iš pamokų“

Gabrielius Vagelis, Rolandas Mackevičius, Šarūnas Kirdeikis, Gabrielė Martirosianaitė ir Vaidotas Baumila / Šarūno Kirdeikio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-14 12:55
Sekmadienio rytą sportuoti mėgstantys vilniečiai rinkosi Vingio parke – čia vyko atvira bėgimo treniruotė. Kelių šimtų entuziastų gretose pasirodė ir žinomų žmonių veidų.

Išmėginti jėgas bėgime nutarė ir radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, ir sportui aistrą jaučiantis dainininkas Vaidotas Baumila, ir choreografas Šarūnas Kirdeikis, modelis Gabrielė Martirosianaitė bei atlikėjas Gabrielius Vagelis. Visi žinomi žmonės bėgti nutarė drauge – kartu ir lengviau, ir smagiau.

„Anksčiau bėgdavau tik iš pamokų“, – pokštavo G.Vagelis, paklaustas, kiek artimas bėgimui yra. Ir greit pasitaiso: „Išties neypač. Praeitą vasarą buvau pradėjęs bėgioti, bet ši aistra greit pasibaigė. Dabar pirmas kartas, kai vėl bandau.“

Mėgindamas įvertinti treniruotę vaikinas vėl pradėjonuo pokštų. „Tai kaip lengvas vejalis – tik šiek tiek įraudau… Nors rimtai kalbant, treniruotė pasirodė užtektinai sudėtinga – visos taip ir neišbėgau. Bet buvo smagu“, – patikino.

Tačiau nors pabandyt ir pabandė, ar bėgs ir toliau G.Vagelis nežino. „Jei turėsiu laiko, gal ir ateisiu. Kol kas rimtai sportuoti tikrai neplanuoju, bet žiūrėsim, kaip pavyks“, – sakė jis.

Žmonės.lt