Atviras Vaidoto Valiukevičiaus laiškas „Facebook“ vartotojams: „Nulipkime nuo pjedestalų“

Vaidotas Valiukevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-23 14:16
Grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius viešai prabilo apie internautų elgesį socialiniuose tinkluose. Anot dainininko, internete įprasta rodyti save vien iš gerosios pusės, demonstruoti laimę ir pasiekimus, tačiau yra ir kita, mažiau šviesi gyvenimo dalis. Apie ją V.Valiukevičius ir nori kalbėti garsiai.

Savo įrašą „Facebook“ tinkle V.Valiukevičius paskelbė ketvirtadienį. Čia dainininkas rašė:

„Pusė, kurios beveik nerasi „Facebook“. Manau, kad daug kas tą pusę turi. Nėra madinga rodyti savo liūdesį ar iškilusius sunkumus bei abejones. Socialiniai tinklai tapo išpūsto pasigyrimo platformomis. Nors, kiek supratau, pirminė mintis buvo greitesnis ir patogesnis žinių apsikeitimas, visapusis bendravimas.

Mieli draugai, aš sakau atvirai ir nebijodamas – šis laikotarpis man nėra lengvas. Aš nenoriu lenktyniauti. Aš noriu bendrauti.

Žinot ką, aš perlipsiu vieną iš savo baimių ir pasakysiu, kad ne, šiuo metu aš nesijaučiu laimingas, nesijaučiu atradęs, nesijaučiu kupinas energijos. Taip, daugelis simptomų rodo, kad tai depresija (nuvalkiotas terminas, kuris dažnai maišomas su tiesiog lengvu liūdesiu). Ne, aš nesu geresnis nė už vieną iš jūsų. Nežinau nė vieno geresnio žmogaus už kitus. Kiekvienas yra unikalus savaip. Tiesiog vieni labiau priimtini, nei kiti.

Taip, aš pakankamai daug žmonių unfollow'inau vien dėl to, kad negriaužčiau savęs žiūrėdamas į jų keliones, šypsenas, naujus namus ar pirkinius. Kai norėsiu pasidomėti jais, tik tuomet ir užeisiu į jų paskyras.

Kalbėdamasis su draugais supratau, kad ne vienas aš taip jaučiuosi. Kad daugelis įkliuvę į pasigyrimo, lyginimosi ar lenktyniavimo pinkles.

Žinot ką, laikas išsilaisvinti. Laikas bent po truputėlį daryti pokyčius. Ir pradėti nuo savęs. Aš pradedu. Mieli draugai, aš sakau atvirai ir nebijant – šis laikotarpis man nėra lengvas. Aš nenoriu lenktyniauti. Aš noriu bendrauti. Ir man jūs patinkate tuomet, kai neuždengiate jokią savo pusę. Nulipkime nuo pjedestalų ir atsisėskime šiltiems pokalbiams ant suoliuko. Linkiu mums visiems tikros vidinės ramybės.“

Prašo nesuasmeninti

Bendraudamas su 15min V.Valiukevičius sakė norėjęs pasakyti gerbėjams tai, kas jau kurį laiką jam neduoda ramybės.

„Man atrodo, kiekvienam niūri nuotaika ateina bangomis. Čia nereikia suasmeninti visko iki manęs. Šis įrašas skirtas parodyti, išsilaisvinti iš bėgimo ir rodymo visiems, koks esi fainas. Mes įpratome rodyti tik gerąsias vienas kito puses. O iš tiesų žmogus turi daugiau pusių. Mano noras buvo drąsiai pasakyti, kad taip, man būna ir blogiau. Aš įsivaizdavau taip, kad jei pamatyčiau kažkieno kito tokį įrašą, tai pagalvočiau, kad esu ne vienas. Vadinasi, dar to žmogiškumo socialiniuose tinkluose liko“, – sakė jis.

Įraše socialiniame tinkle atlikėjas užsimena ir apie depresiją. Ar dainininkas ja serga? „Nežinau“, – atsakė V.Valiukevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai