Atviras Aleco Baldwino interviu: nesijaučia kaltas, bet pripažįsta – karjera gali būti baigta

Alecas Baldwinas / „Vida Press“ nuotr.
15min.lt, Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Po atsitiktinio šūvio, kuris atėmė kino operatorės Halynos Hutchins gyvybę, praėjus daugiau nei mėnesiui Holivudo aktorius Alecas Baldwinas (63) ryžosi išsamiam ir atviram interviu. Jo metu Holivudo žvaigždė patikino, kad dėl kraupaus įvykio nesijaučia esantis kaltas, tačiau pripažino – jo karjera gali būti baigta.

„Gali būti“, – interviu „ABC News“ žurnalistui George'ui Stephanopoulos sakė 63 metų aktorius ir pridūrė, kad dėl to pernelyg nesijaudina.

A.Baldwinas taip pat sakė, kad per incidentą spalio 21 d. Naujojoje Meksikoje „nenuspaudė“ ginklo gaiduko. Anot jo, dabar liko atsakyti tik į vieną klausimą – iš kur atsirado tikras šovinys?

„Kažkas į ginklą įdėjo tikrą kulką, – sakė jis. – Aš žinau, kad tai ne aš“.

Šis ABC interviu JAV buvo transliuojamas ketvirtadienio vakarą.

„Nežinau, kas atsitiko toje filmavimo aikštelėje. Nežinau, kaip ta kulka pateko į tą ginklą. Nežinau, – kalbėjo A.Baldwinas. – Tačiau aš galėčiau padaryti bet ką, kad ateityje būtų mažiau tikėtina, jog tai pasikartos.“

Alecas Baldwinas / „Vida Press“ nuotr.

Aktorius sakė, kad per repeticiją, spalio 21 d., operatorė H.Hutchins režisavo kiekvieną jo žingsnį.

„Ji man nurodė, kaip nori, kad laikyčiau ginklą atitinkamu kampu. Aš laikiau ginklą ten, kur ji liepė jį laikyti“, – prisiminė A.Baldwinas. 

A.Baldwinas atviravo, kad tragiško įvykio vaizdiniai jį persekioja iki šiol. 

„Man sunku net fiziškai, dėl to esu išsekęs. Turiu stengtis būti šalia savo vaikų. Mano šeima yra viskas, ką aš turiu. Prisiekiu Dievui, mano karjera tuo metu man visiškai neberūpėjo“, – interviu metu sakė 63 metų A.Baldwinas, turintis šešis mažamečius vaikus ir suaugusią dukrą.

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.

G.Stephanopoulosui paklausus, ar tai buvo blogiausias įvykis, nutikęs jo gyvenime, A.Baldwinas nesusimąstęs atsakė: „Taip. Taip. Aš nuolat galvoju apie jį ir svarstau, ką tuo metu galėjau padaryti.“

„Jautėte šoką, pyktį, liūdesį, kaltę?“ – paklausė G.Stephanopoulosas.

Aktorius atsakė: „Ne. Ne. Jaučiu, kad... kažkas yra atsakingas už tai, kas nutiko, ir negaliu pasakyti kas, bet žinau, kad taip yra. Ne aš. Sąžiningai prieš Dievą sakau, kad jei manyčiau, jog esu atsakingas, galbūt būčiau nusižudęs.“

Kelis kartus pokalbio metu A.Baldwinas vos suvaldė savo emocijas. Jis atskleidė nusprendęs viešai pasisakyti todėl, kad su incidentu susiję baudžiamieji tyrimai ir civiliniai ieškiniai užtruks ilgai, rašo „Sky News“.

„Tikrai jaučiu, kad negaliu laukti, kol baigsis šis procesas“, – sakė jis.

A.Baldwinas taip pat teigė, kad „padarytų viską, jog ištaisytų viską, kas atsitiko“.

Tiesa, jis pridūrė nenorintis būti laikomas auka, „nes čia ir taip turime dvi aukas“ – mirusią operatorę H.Hutchins ir sužeistą, bet išgyvenusį režisierių Joelį Souzą.

Halyna Hutchins / „Instagram“ nuotr.

A.Baldwinas taip pat pridūrė sulaukęs komentarų, jog „mažai tikėtina“, kad jam asmeniškai bus pateikti kaltinimai. Aktorius teigia ir toliau bendradarbiaujantis su įvykį tiriančiais pareigūnais.

„Neturiu ko slėpti, – sakė jis. – Visapusiškai bendradarbiauju su policijos tyrėjais, kad išsiaiškinčiau, kaip ir kodėl įvyko ši tragedija. Palaikau ryšį ir su jos (Halynos) vyru, siūlau jam ir jo šeimai paramą.“ 

„Mano širdis plyšta dėl jos vyro, jos sūnaus ir visų, kurie pažinojo ir mylėjo Halyną“, – neslėpdamas emocijų kalbėjo Alecas. 

Žmonės.lt primena, kad operatorė H.Hutchins buvo nušauta spalio 21 dieną A.Baldwinui repetuojant vieną vesterno „Rastas“, pasakojančio apie įvykius XIX amžiuje, sceną – joje jis turėjo šauti kameros link.

„Emmy“ laureatui ginklą padavė režisieriaus padėjėjas Dave'as Hallsas, informavęs, kad ginklas nepavojingas. Vėliau D.Hallsas tyrėjams sakė, kad ne iki galo jį patikrino.

Kulka perskrodė H.Hutchins ir sužeidė režisierių Joelį Souzą į petį.

Skaitykite daugiau