Atvira „Finalo ketverto“ narės Monikos Mėčiūtės išpažintis: „Žinau, kad esu negraži“

Monika Mėčiūtė / V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-18 10:48
Šį sekmadienį 19.30 val. LNK televizijos žiūrovų laukia išskirtinis „Finalo ketverto“ pusfinalis. Finišo tiesiojoje susidurs dabar sostus užėmę dainininkai ir paskutiniam šansui grįžtantys jau sostuose sėdėję žiūrovų išrinkti favoritai.

Savo bals už Moniką galite atiduoti ČIA.

Viena iš bandančių išsaugoti sostą – paskutinę sekundę į „Finalo ketvertą“ patekusi Monika Mėčiūtė-MONEE (25). Nors biomedicininę diagnostiką baigusi dainininkė yra sėkminga odontologijos klinikos vadovė, scena ir dainavimas jos gyvenime – ne mažiau svarbūs.

Monika Mėčiūtė / V. Ovadnevo nuotr.
Monika Mėčiūtė / V. Ovadnevo nuotr.

Dainininkė sostą iškovojo iš jautriojo malaiziečio Sherman Tan ir tikisi, kad jai pavyks nukeliauti iki pat finalo. „Kas kartą lipti į sceną man – iššūkis. Žinau, kad esu negraži, todėl pasirodyti prieš didelę auditoriją reikia drąsos. Vis dėlto, noriu parodyti, kad dainininkais gali būti ne tik tobulos išvaizdos jaunuoliai. Scenoje svarbiausia – kokią žinutę ir emociją nusiunti klausytojui“, – atvirai teigė M. Mėčiūtė.

„Kompleksuoti dėl išvaizdos pradėjau dar vaikystėje. Atsimenu, atsikeliu ryte, o nuo aknės nebelikusios sveikos vietos ant veido. Klasiokai klausia, kas man atsitiko, o aš neturiu paaiškinimo – tiesiog esu tokia. Taip pat daug prisidėjo ir išvaizdos pokyčiai po nosies lūžio. Tiesiog nemylėjau savęs“, – atskleidė dainininkė.

„Manau, jei kažkas tavo išvaizdoje trukdo tau gyventi, privalai kažką dėl to daryti. Dabar vaikštau su breketais, chirurgai tobulino mano nosį. Jaučiu, kad pasitikėjimas savimi, ypač scenoje, tikrai auga. Bet kuriuo atveju, noriu pasakyti visoms mažoms dėl savo išvaizdos kompleksuojančioms mergaitėms – ji negali būti priežastimi nesiekti savo tikslų. Aš – gyvas pavyzdys, kaip galima perlipti per savo kompleksus ir mėgautis veikla, kuri teikia didžiulį malonumą“, – motyvavo atlikėja.

Monika Mėčiūtė / V. Ovadnevo nuotr.
Monika Mėčiūtė / V. Ovadnevo nuotr.

„Man patinka būti žvaigžde ant scenos, ne gyvenime. Gera dainuoti, gera po koncertų girdėti palaikančius žodžius. Scena, kaip ir pasaulis, nėra sukurta tobulybėms. Manau, privalome su tuo susitaikyti. Nors kas kartą užlipti ant jos prieš tūkstančius akių man vis dar reikia daug drąsos, dabar jau galiu sakyti, kad pirmiausia turi išmokti mylėti save, tuomet jokios apkalbos ar patyčios nebebus baisios“, – sakė „Finalo ketverto“ narė Monika.

Sekmadienį „Finalo ketvertas“ pasieks finišo tiesiąją. Sostų susigrąžinti grįš keturi žiūrovų favoritai. Žūtbūtinių dvikovų baigtį ir į superfinalą keliausiančius dainininkus, kaip visada, išrinks žiūrovai. Iki pat tiesioginės transliacijos nebus atskleidžiama, kurie keturi sostuose sėdėję dalyviai sugrįš. Dėl žiūrovų palaikymo kovojo Ingrida Toleikytė, Silvija Pankūnaitė, Gabrielė Banevičienė-Gabi, Justina Budaitė-Juna, Lukrecija Vasiliauskaitė, Kotryna Juodzevičiūtė, Senjasa, Gabija Lokytė, Eglė Jakštytė-ELEY ir paskutinę sekundę sostus užleidę Sherman Tan bei Gabrielius Vagelis. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai