„Atspėk dainą“ prodiuseris apie Astos Baukutės gestus: „Buvo ne vienas įžeidžiantis momentas“

Modestas Karnaševičius ir Asta Baukutė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. ir Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-07 11:17
Po penktadienio vakarą per LRT televiziją parodytos laidos „Atspėk dainą“, kurioje Asta Baukutė parodė Hitlerį vaizduojančius gestus, viešai atsiprašė ir laidos prodiuseris Modestas Karnaševičius.

15min M.Karnaševičius neslėpė apmaudo, kad tokį A.Baukutės elgesį teko išvysti visiems LRT žiūrovams. Pasak jo, tai neturėjo pakliūti į eterį, o A.Baukutės „siurprizų“ buvo ir daugiau.

TAIP PAT SKAITYKITE: LRT eteryje Hitlerio gestus parodžiusi Asta Baukutė sukėlė skandalą: laida „Atspėk dainą“ sustabdyta

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Visų pirma, labai norėjau atsiprašyti LRT žiūrovų už šį vaizdą, patekusi į eterį. Filmuojant laidą buvo ne vienas įžeidžiantis momentas, kuris nepateko į eterį ir buvo išmontuotas. Ši vieta taip pat neturėjo likti laidoje. Buvo pasakyta montuotojui ją pašalinti ar pakeisti kitu kadru ir užmaskuoti. Bet tai nebuvo tinkamai padaryta“, – teigė M.Karnaševičius.

Prodiuseris teigė, kad koją pakišo žmogiškoji montuotojo klaida ir patikino, kad tokiais vaizdais niekada reitingų nesikėlė ir nesikels.

„Tikrai nieko nenorėjau įžeisti ar sukelti skandalą ir pasikelti laidos reitingus. Tokių priemonių LRT televizijoje niekada nenaudojau ir nesiekiau tokiomis priemonėmis pasiekti rezultatą. Tai ne ta televizija, kurioje tokios priemonės naudojamos. Ir puikiai suprantu, kad LRT turi kitas vertybes, bet matyt žmogiškasis faktorius ir liks visą laiką tokiu, kuris pakiša koją. Dar kartą labai atsiprašau visų LRT žiūrovų“, – pasakojo M.Karnaševičius.

15min M.Karnaševičius teigė, kad nors ir laidą nuspręsta sustabdyti, jos likimas spręsis kitą savaitę.

Atsiprašė ir Asta Baukutė

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Šeštadienį atsiprašė ir pati A.Baukutė, tačiau savo kaltės ji neįžvelgia. „Tai yra normali, demokratiška šalis. Manau, kad juokauti galima. Mūsų nuostabioje Lietuvoje tokios talentingos tautos gali įkurti mokyklas, gali būti ir šou versle. Tai yra šalis, kurioje neturėtų trypti dėl šio gesto – ne tą turėjau omeny. Politikos mano geste absoliučiai jokios nebuvo. Man atrodo, kad galima džiaugtis, kad tokie dalykai, kaip žydų engimas, nevyksta Lietuvoje. Jeigu kažkas nori daryti konfliktą, ko aš tikrai nenoriu, ir jei kažkas mato blogas potekstes, aš tikrai labai atsiprašau“, – sakė A.Baukutė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Asta Baukutė apgailestauja po LRT eteryje dėl jos gestų nutrauktos laidos: „Esu nustebusi, labai atsiprašau“

Skandalas kilo po to, kai eteryje aktorė Asta Baukutė parodė Hitlerį vaizduojančius gestus.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Penktadienio vakarą LRT televizijos muzikiniame žaidime „Atspėk dainą“ kovėsi dvi komandos. Vienoje jų muzikines žinias su kolegomis demonstravo A.Baukutė, o kitoje – Giedrius Drukteinis, kuris nusprendė savo komandą pavadinti „žydais“ ir „rašto žmonėmis“.

Jos komandai atspėjus dainininko Simono Donskovo atliekamą dainą, A.Baukutė pratrūko džiaugsmu ir šoktelėjusi iš kėdės parodė Hitlerį parodijuojančius gestus – iškėlė ranką į viršų ir prisidėjo du pirštus prie lūpų.

Atsisėdusi į kėdę, A.Baukutė netvardė emocijų ir rodydama pirštu į priešininkų komandą, šaukė: „Žydas, žydas...“.

Laida „Atspėk dainą“ – sustabdyta

Į kilusį skandalą penktadienio naktį sureagavo ir jį gesinti ėmėsi LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis:

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Tik sužinojęs apie komentuojamą šio penktadienio vakaro laidos „Atspėk dainą“ epizodą, peržiūrėjau. Esu šokiruotas. Tai niekaip nesiderina su LRT propaguojamomis vertybėmis. Kaip atsakingas už LRT programą ir laikinai einantis LRT generalinio direktoriaus pareigas nuoširdžiai atsiprašau mūsų žiūrovų.

Apie incidentą informuotas LRT generalinis direktorius priėmė sprendimą laidą nedelsiant stabdyti. Šeštadienį numatyti projekto filmavimai neįvyks. Laida jau išimta iš LRT Mediatekos, nuimti savaitgalį suplanuoti kartojimai.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai