Atskleistos karališkųjų vestuvių uždaro vakarėlio detalės: nuo pirmojo šokio iki viešnių pakeistų suknelių

Karališkosios vestuvės / Scanpix ir Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-22 15:28
Karališkosios vestuvės, kuomet santuokos įžadus davė Jungtinės Karalystės princas Harry (33) ir buvusi amerikiečių aktorė Meghan Markle (36) jau pasibaigė, tačiau kalbos apie jas netils dar ilgai. Vakarinėje puotos dalyje dalyvavę svečiai atskleidė savo įvaizdžius ir uždaros šventės detales.

Mobilieji telefonai šventėje buvo uždrausti, todėl nuotraukų iš puotos, kurią jaunavedžiams dovanojo princas Charlesas, neišvysime. Vis dėlto nuotakos draugės pasidalijo kadrais, kuriais parodė savo vakarinius apdarus.

Štai tenesininkė Serena Williams rožinę „Versace“ suknelę iškeitė į mados namų „Valentino“ suknią, po kuria avėjo... sportinius batelius. „Mažai kam žinomas faktas: dažnai po vakarinėmis suknelėmis aviu sportbačius“, – patikino Serena.

Scanpix ir Instagram nuotr.
Scanpix ir Instagram nuotr.

Tuo tarpu viena artimiausių nuotakos draugių aktorė Priyanka Chopra dizainerės Vivienne Westwood kurtą alyvų spalvos kostiumėlį pakabino į spintą. Vakare ji žėrėjo pasipuošusi išskirtinio grožio „Dior“ suknele.

Scanpix ir Instagram nuotr.
Scanpix ir Instagram nuotr.

„Gyvenime būna momentų, kai laikas sustoja... Taip nutiko šiandien. Tu, mano drauge, buvai gracijos, meilės ir grožio įsikūnijimas. Kiekvienas jūsų kartu priimtas sprendimas per šias vestuves įeis į istoriją ne tik todėl, kad tai buvo jūsų vestuvės, bet ir todėl, jog šios nuostabios vestuvės simbolizuoja pokyčius ir viltį. Šių abiejų dalykų pasauliui desperatiškai reikia.

Ačiū, kad tobulai įkūnijai visus gerus dalykus. Galėdama pamatyti jūsų sąjungą ir meilės palaiminimą esu tokia laiminga... Aš apsiverkiau! Visuomet linkėsiu jums meilės, laimės ir artumo“, – jaunavedžius sveikino Priyanka.

Kas vyko už uždarų durų?

Vestuvių ceremonija buvo labai vieša (teigiama, kad ją stebėjo 3 mlrd. žmonių), tačiau puota Frogmoro rezidencijoje buvo skirta tik artimiausiems jaunavedžių žmonėms. Į vakarinę šventę princas Harry su Meghan pakvietė maždaug 200 brangiausių žmonių. Ką mes žinome apie šias iškilmes?

Jaunavedžiai į šventę išvyko iš karto po priėmimo Vindzoro pilyje. Savo brangiąją vestuvinę suknelę nuotaka jau buvo pakeitusi – į klasikinį „Jaguar“ automobilį Meghan įlipo vilkėdama jau Stellos McCartney kurtą suknelę, o jos pirštą puošė velionės princesės Dianos žiedas su safyru.

Be jau anksčiau minėtų S.Williams ir P.Chopros tarp 200 svečių buvo galima išvysti ir daugiau pasaulinio garso žvaigždžių. Į uždarą vakarą atvyko ir Holivudo aktorius George'as Clooney su žmogaus teisių advokate Amal Clooney, aktorius Jamesas Cordenas, dainininkas Eltonas Johnas.

Vakarėlis prasidėjo vakariene, kurios metu buvo patiekiami tik iš organiškų produktų paruošti patiekalai. Maistas svečiams buvo tiekiamas nuo 19:30 iki 22:00 valandos.

Kalbos

Pasak, „Daily Mail“, vyriausiasis pabrolys princas Williamas susirinkusius pralinksmino rėžęs ne itin padorią kalbą. Puotos metu šmaikščias kalbas išsakė ir artimiausi princo Harry bičiuliai Tomas Inskipas ir Tomas Van Straubenzee.

Nors per karališkąsias vestuves kalba tik vyrai, kalbą rėžė ir jaunoji. Apie ką kalbėjo hercogienė Meghan, nėra atskleidžiama.

Fejerverkai

23 valandą Vindzoro pilį nušvietė įspūdingas fejerverkų šou, kuriuo galėjo pasigrožėti visi miestelėnai.

Muzika

Vakaro grojaraštį sudarė pats jaunikis. Anot „The Telegraph“, visą naktį buvo galima girdėti trankią muziką. Teigiama, kad muzika rūpinosi JD Sam Totolee (jis grojo ir per Pippos Middleton vestuves). Vakaro metu skambėjo mėgstamiausi princo Harry house muzikos kūriniai.

Pirmajam šokiui jaunavedžiai pasirinko Whitney Houston hitą „I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)“.

Pasak „Daily Mail“, puotos metu valiūkiškai šypsodamasis jaunikis kreipėsi į svečius: „Ar kas nors moka skambinti pianinu?“ Po akimirkos seras Eltonas Johnas prisėdo prie muzikos instrumento ir atliko dainas „Your Song“, „Tiny Dancer“, „Circle Of Life“ ir „I'm Still Standing“.

Maistas ir gėrimai

Apie vidurnaktį svečiams buvo patiekta amerikietiškų užkandžių, tokių kaip mėsainiai ir cukraus vata.

Vienas iš vakaro kokteilių vadinosi „Kai Harry sutiko Meghan“ (orig. „When Harry Met Meghan“), į kurio sudėtį įėjo imbieras. Imbieras anglų kalboje ginger reiškia ir rausvai gelsvą spalvą – tai linksma nuoroda į raudonus princo plaukus.

Vakarėlio pratęsimas

Anot „Daily Mail“, po vakarėlio Frogmoro rezidencijoje linksmybės nesibaigė. Svečiai grįžo į Londoną, kur surengė dar vieną vakarėlį privačiame, nuo garso izoliuotame name Čelsio rajone.

Karališkųjų vestuvių matematika

  • 27,5 mln. – tiek eurų valstybė sumokėjo žmonių saugumui užtikrinti šventės metu.
  • 229 tūkst. – tai suma, kurią nuotaka sumokėjo už dizainerės Clare Waight Keller kurtą suknelę.
  • 15 674 eurai – šitiek kainavo Meghan Markle šukuosena ir makiažas.
  • 3 mlrd. – teigiama, kad tiek žmonių tiesiogiai stebėjo karališkąsias vestuves. Pasaulyje gyvena 7,6 mlrd. žmonių.
  • 100 000 – tiek žmonių susirinko į Vindzorą pasveikinti jaunavedžių.
  • 2 640 tautos atstovų buvo pakviesta ceremonijos metu į Vindzoro rūmų kiemą.
  • 600 svečių dalyvavo pačioje ceremonijoje ir karalienės organizuotame priėmime rūmuose.
  • 200 svečių buvo pakviesta į puotą Frogmoro rezidencijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai