Atskleistos „ERDEM x H&M“ kolekcijos nuotraukos

„ERDEM x H&M“ kolekcija / M. Pudelkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-12 13:32
Garsus mados fotografas Michalas Pudelka, bendradarbiaudamas kartu su dizaineriu Erdemu ir „H&M“, sukūrė unikalias, specialios dizainerio kolekcijos elegantiškumą atskleidžiančias, įvaizdines nuotraukas.

„ERDEM x H&M“ yra išskirtinė kolekcija, todėl norėjau jos nuotraukose palikti šiek tiek paslaptingumo. Savo darbuose man labiausiai patinka perteikti siurrealizmo netikėtumą ir detalėmis sustiprinti aplinkos, kurioje yra pozuojama, įvaizdį — pavyzdžiui, pakabinti gėles aplink pozuojantį modelį ir taip sukurti įrėminimo iliuziją“ , — savo įspūdžiais dalijasi fotografas.

Kartu su Erdemu ir „H&M“ M. Pudelka nuotraukose vaizduoja Anglijos dvasią, o kolekcijos fotosesijos vieta — senoviniai, itin didingi rūmai – pasirinkti neatsitiktinai. Šioje vietoje buvo filmuojamas ir Bazo Luhrmanno režisuotas „ERDEM x H&M“ kolekcijos trumpametražis filmas.

„Buvo labai malonu stebėti, kaip Michalas savo nuotraukose perteikia šios kolekcijos nuotaiką. Man be galo patiko, kaip fotografas, žaisdamas su skirtingomis detalėmis, tokiomis kaip gėlės, dar labiau sustiprino šios kolekcijos įvaizdį“, — džiaugiasi mados namų „Erdem“ įkūrėjas Erdemas Moralıoğlu.

Dalį kolekcijos apžiūrėkite mūsų albume.

Elaima.lt
Temos:
Mada H&M Naujienos

Naujausi straipsniai