Atskleisti projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ mokytojai

Mantas Jankavičius, Monika Marija Paulauskaitė, Donatas Montvydas ir Rolandas Mackevičius / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-26 16:32
Antradienį Palangos Vasaros parke LNK muzikinio šou „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto prodiuseriai pristatė pirmojo sezono mokytojus. Spalvų ir juoko kupiname renginyje paaiškėjo, jog į kultines kėdes pirmajame sezone sėsis Mantas Jankavičius, Donatas Montvydas ir Monika Marija Paulauskaitė.

Netikėtas Manto Jankavičiaus nusileidimas lynu nuo medžių, efektingas Donato Montvydo salto ant batuto į kempinių baseiną ir spalvoti dūmų fejerverkai, su kuriais paspirtuku įriedėjo Monika Marija – mokytojų prisistatymas neleidžia abejoti, jog pirmasis projekto sezonas bus kupinas nuotykių, spalvų ir linksmybių.

Nuotykiams ir geram laikui pasiruošę visi trys projekto mokytojai. Du iš jų mokytojo kėdę jaukinsis pirmą kartą, o Donatas Montvydas „Lietuvos balso“ mokytoju taps penktąsyk. Atlikėjas sako turintis aiškią viziją, kaip reikia dirbti su mažaisiais dalyviais ir tiki, jog šis projektas gali visiškai pakeisti požiūrį į jaunuosius atlikėjus.

„Bet kuriuo atveju projekto metu į finalą patekęs vaikas jau bus žvaigždė, didžiausias klausimas, ką su vaiku galima padaryti pasibaigus projektui. Mes Lietuvoje turime mažai praktikos, kad vaikas ar paauglys tokiame amžiuje taptų žvaigžde. Tačiau tikiuosi, kad šitas projektas pakeis prodiuserių ir vadybininkų mentalitetą, jie pamatys, jog su tokio amžiaus atlikėjais, turinčiais didžiulį talentą ir charizmą, jau galima dirbti. Juk būtent tokio amžiaus auditorija yra didžioji dalis tų, kurie klausosi muzikos interneto muzikos platformose. Todėl aš tikiu, kad šio projekto dalyviai turi visas galimybės mušti visus įmanomus reitingus“, – užtikrintas Donatas Montvydas.

Tuo metu penktojo „Lietuvos balso“ projekto sezono nugalėtoja, žaibišku greičiu į muzikos olimpą įkopusi Monika Marija į projektą ateina su aiškiu tikslu – savo pergalės receptu pasidalinti su savo komandos dalyviais. „Per projektą iš savo dalyvių reikalausiu maksimumo, nes man svarbu ne vien turėti stipriausią komandą vokališkai bei nugalėtoją sezono pabaigoje. Man svarbiausia, kad po visko jie išsineštų didžiausią įmanomą patirties ir žinių bagažą, nes laimėjusi projektą pati jaučiu, kad prizas nublanksta prieš tai, kokias patirtis įgijau. Konkuruoti dėl pergalės esu pasiruošusi ir galiu tik užtikrinti, kad aš į mūšį be ginklų neičiau“, – sako Monika Marija.

Charizmatiškasis Mantas Jankavičius projekto virtuvę bandys pažinti pirmą kartą, tačiau nemano, jog tai galėtų būti trukdis laimėti prieš konkurentus, o naująjį projektą vadina tuo, kurio jau seniai laukė. „Šis projektas man svarbus tuo, kad čia dalyvaus būtent vaikai. Esu gavęs begalę pasiūlymų dalyvauti įvairiuose projektuose ir vis pritrūkdavo tikros intencijos į tokius projektus ateiti. Bet kai gavau pasiūlymą žengti į šį projektą, viskas labai greitai susidėjo į savas vietas ir klausimų neliko, juk vaikai – mano stichija. Mano tikslas čia labai paprastas – praleisti šventišką, džiaugsmingą, nurautą ir prasmingą laiką! O kai eini į tokią avantiūrą su vaikais, tai žada būti garantuotas atjaunėjimo reikalas!“ – entuziazmo neslepia Mantas Jankavičius.

Nors projektas LNK televizijos eterį pasieks tik sausio mėnesį, jau trečiadienį Palangos Sporto centre prasideda pirmojo etapo aklųjų perklausų filmavimai. Kaip naujiems mokytojams seksis prisijaukinti vaikų „Lietuvos balso“ kėdes ir kokiais galingais vokalais gali nustebinti mažieji projekto dalyviai, pamatyti gyvai galima filmavimuose birželio 27 ir 28 dienomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai