Atskleista Victorios Beckham akinių nuo saulės paslaptis: nešioja juos ne tik dėl stiliaus

Victoria Beckham / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-19 10:12
Visuomet pasitempusi, stiliaus ikona tituluojama Victoria Beckham (43) prisipažino, kodėl net nusileidusi naktį, išlipdama iš lėktuvo ji nepamiršta užsidėti didžiulių akinių nuo saulės.

„Ant kojų praleidžiu visą parą. Tie akiniai slepia nesuskaičiuojamą galybę nuodėmių“, – užsienio žiniasklaidai atviravo Victoria.

Garsi dizainerė ir buvusi merginų grupės „Spice Girls“ narė prisipažino – jos gyvenimo tikslas – įkvėpti kitas moteris, drąsinti jas, priversti patikėti, jog viskas įmanoma, kad augindama vaikus, tu taip pat gali atrodyti it nužengusi nuo podiumo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Visą savo laiką V. Beckham skiria šeimai ir kūrybai. Keturias atžalas auginanti stileiva, kuri retai kada pasirodo be akinių nuo saulės, po jais slepia nuovargį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Kiekvieną dieną einu į darbą ir dėl to jaučiuosi labai laiminga. Mano šeima – didžiausias turtas. Viską dėl jų padaryčiau. Jei turiu išvykti, su savo vaikais telefonu bendrauju bent penkis kartus per dieną... Stengiamės, kad vienas iš mūsų: arba aš, arba Davidas su jais pasiliktų namuose“, – pasakojo V. Beckham.

Moteris tikrai nepergyvena, jei po akimis atsiranda tamsūs ratilai. Jos dukrai Harper greitai bus šešeri metukai ir Victoria puikiai supranta, jog tokio amžiaus mergytėms reikalinga atsidavusi mama, kuri gali skirti visą įmanomą dėmesį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama