Atskleista paslaptis, kaip atgaivinti išsausėjusią odą

„Mary Kay“ kaukė / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-18 16:24
Greitėjantis gyvenimo tempas, patiriamas nuolatinis stresas ir besikeičiantys sezonai nenoromis keičia moterų kasdienius odos priežiūros ritualus. „Mary Kay“ užsakymu atliktas visuomenės apklausos tyrimas parodė, kad 40 proc. Lietuvos moterų kenčia nuo veido odos išsausėjimo ir susiduria su drėgmės balanso sutrikimu.

„Šios problemos bręsta jau seniai ir tai, jog beveik pusė Lietuvos moterų kenčia nuo veido odos drėgmės disbalanso, odos priežiūros profesionalų tikrai nebestebina. Moterys daug laiko praleidžia automobiliuose, kondicionuojamose patalpose, nuolat patiria stresą. Visi šie kasdienio gyvenimo įpročiai pirmiausia atsispindi veido srityje – oda tampa pilkesnė, išsausėjusi, greičiau formuojasi raukšlės“, – pasakoja grožio terapeutė ir kosmetologė Ingrida Brazytė-Česevičienė.

Kasdienio gyvenimo įpročiai pirmiausia atsispindi veido srityje – oda papilkėja, išsausėja, formuojasi raukšlės.

Specialistė pastebi, jog moterys neretai klysta rinkdamosi veido odos drėgmę atstatančias priemones arba nepakankamai ją drėkina. „Veido odos tipui nepritaikyta kosmetika dažnai problemą tik pagilina, tad svarbu pasirinkti tinkamą priemonę ir kasdien drėkinti savo odą. Tačiau ne mažiau svarbus ir papildomas drėkinimas, ypač atėjus šildymo sezonui, todėl drėkinamosios veido kaukės – puikus odos priežiūros papildymas.“

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Neatsitiktinai viso pasaulio moterys ir grožio industrija šiuo metu kraustosi iš proto dėl korėjietiškų veido kaukių. Kompanija „Mary Kay“ įkvėpta pasaulinių tendencijų Lietuvos moterims pristato „TimeWise Repair“ atnaujinamąją bioceliuliozės kaukę. Pasak kosmetologės, dėl pažangios formulės bei specialių ingredientų, tokių kaip haliurono rūgštis ar glicirizo rūgšties druska, oda greitai atgauna prarastus elementus. Tuo tarpu bioceliuliozė, t. y. grynasis augalinis audinys, gaminamas iš kokosų vandens, padeda prisotinti odą.

Apie tai, jog aktyvios ir darbui savęs negailinčios moterys pamiršta rūpintis savimi – pasakoja ir stilistės: tinklaraštininkė bei žurnalistė Lina Bernotaitytė ir Karina Leontjeva.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Pasak L. Bernotaitytės, pasaulinis grožio tinklaraštininkių susidomėjimas korėjietiškomis kaukėmis įkvėpė ir ją atlikti eksperimentą – išbandyti kuo daugiau ir įvairesnių kaukių, tarp kurių pateko ir naujoji bioceliuliozės kaukė. Lina pasakoja, kad jai didžiausią įspūdį paliko malonus ir lengvai šaldantis jos pojūtis, kuris atpalaiduoja.

Stilistė Karina Leontjeva pabrėžė, kad jos oda – jautri, todėl labai atsargiai renkasi priemones. „Man patinka, kai kosmetikos produktas yra funkcionalus. Neturiu galimybės daug laiko skirti grožio procedūroms, bet savo jautria ir į sausėjimą linkusia veido oda rūpinuosi.“ Karinai labiausiai patiko bioceliuliozės kaukės tekstūra ir tai, kaip ji idealiai padengė veidą. Taip pat, kad veido oda tapo ypač švelni.

„TimeWise Repair“ atnaujinamosios bioceliuliozės kaukės formulėje yra avižų ir orchidėjų žiedų ekstraktų bei natrio hialuronato, žinomo dėl jo drėkinamųjų savybių. Elastinga medžiaga puikiai priglunda prie odos ir per 20–30 min. atiduoda jai visas maitinamąsias medžiagas.

Tuo tarpu vizažistė Jelena Liaudanskienė pristatė riboto leidimo naujus „Mary Kay“ dekoratyvinės kosmetikos produktus ir pažymėjo, kad šaltojo sezono makiažo spalvos – tokios, kokias matome ant podiumo: pilkšvos, melsvos, rusvos, plytų atspalvio, su metaliniu blizgesiu ir pan. Grožio meistrė pridūrė, kad prieš kelerius metus populiarumą išgyvenęs veido kontūravimas apleido pozicijas – dabar linkstama prie skaisčios, natūraliai atrodančios veido odos.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Kaip naudoti lakštines veido kaukes, pataria I. Brazytė-Česevičienė:

  • prausikliu arba šveitikliu atsargiai nuprauskite (arba nušveiskite) veido odą;
  • išimkite lakštinę kaukę, pakuotėje likusį skystį užtepkite ant veido ir dekoltė srities;
  • uždėkite kaukę ant veido ir palaikykite 20–30 min. (kiek nurodyta gamintojo);
  • nuimkite kaukę, neįsigėrusį skystį įmasažuokite į odą;
  • patepkite veido odą kremu – kaukė prisotinta serumo, tad drėgmė iš mūsų odos gali išgaruoti; veido kremas ją tarsi „užrakina“.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai