Atskleista Meghan Markle vestuvinės suknelės kaina

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-19 22:27
Šeštadienį amžiną meilę vienas kitam prisiekė Jungtinės Karalystės princas Harry (33) ir buvusi amerikiečių aktorė Meghan Markle (36). Po vestuvių pora tapo Sasekso hercogais.

Didžiausia dienos intriga – nuotakos suknelė. Apie Meghan vestuvinį drabužį jau ilgai sklandė gandai. Buvo teigiama, kad nuotaka pasirinks tokius mados namus kaip „Erdem“ ar „Ralph & Russo“. Dėl pastarojo buvo beveik neabejojama, nes šių mados namų ateljė buvo pastebėtas princas Harry.

Kita vertus, kuris jaunikis ėjo apžiūrėti vestuvinės suknelės dar prieš iškilmes? Jungtuvių dieną buvo atskleista, kad minimalistinę Meghan suknelę ir pažų bei gėlių mergaičių drabužėlius kūrė „Givenchy“ mados namų dizainerė Clare Waight Keller.

Klasikinio dizaino suknia su ypač ilgu šleifu prikaustė visų žvilgsnius. Prie šilkinio drabužio dizainerė priderino 4,5 metrų ilgio veliumą, kurį puošė gėlių nėriniai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Dabar jau žinoma ir kita suknios detalė – kaina. Tai kiek kainavo rūbas, kurį norės nukopijuoti kas antra nuotaka? Pasak Dailymail.co.uk, suknelė atsiėjo 200 tūkst. svarų (apie 229 tūkst. eurų). Vien šilkinis audinys, kuris buvo išaustas specialiai Meghan, kainavo 78 tūkst. svarų (apie 89 tūkst. eurų). Dar 4 tūkst. svarų (4 580 eurų) kainavo primatavimai.

Suma išties stulbinanti, tačiau gerokai mažesnė, nei buvo tikėtasi. Iki šiol buvo kalbama, kad už vestuvinę suknelę jaunoji nepagailės ir 300 tūkst. svarų. Beje, už suknelę susimokėjo pati Meghan. Tuo tarpu visas kitas išlaidas, išskyrus saugumo užtikrinimą Vindzore, padengė karališkoji šeima.

Beje, 200 tūkst. svarų kainavusi suknelė nėra vienintelis drabužis, kurį per vestuves vilkėjo Meghan. Vakarinei daliai ji pasirinko kuklesnę, dizainerės Stellos McCartney kurtą suknią.

Ypatingo dėmesio vertas Meghan vestuvinis makiažas. Visuomet už natūralumą ir tikrumą pasisakiusi nuotaka lemtingąją dieną nebandė paslėpti strazdanų. Priešingai, makiažas buvo toks kuklus, kad nieko nepaslėpė, tik paryškino gražiausius Meghan bruožus.

Makiažą Meghan kūrė „Dior“ vizažistas, geras nuotakos bičiulis Danielis Martinas. Jos šukuosena pasirūpino prancūzų plaukų stilistas, kurį dievina visas Holivudas, – tai Serge'as Normantas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai