Atskleista, kurioje „Eurovizijos“ finalo dalyje dainuos „The Roop“: „Žinome, ko sieksime“

Grupė „The Roop“ / Thomo Hanseso EBU nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-19 01:25
Antradienį vykęs „Eurovizijos“ pusfinalis Lietuvos atstovams „The Roop“ praėjo puikiai – jie pateko į konkurso finalą. Sužinojęs puikią naujieną grupės vokalistas Vaidotas Valiukevičius tiesioginio eterio metu nesulaikė ašarų – viena pergalė jau grupės sąskaitoje.

Į finalą komisijos ir žiūrovų sprendimų gegužės 18-osios vakarą pateko dešimt šalių. Tiek žiuri, tiek žiūrovų balsai sudarė po lygią dalį galutinio balo. Didžiajame finale iš pirmojo pusfinalio išgirsime Lietuvą, Norvegiją, Izraelį, Rusiją, Azerbraidžaną, Maltą, Kiprą, Švediją, Belgiją ir Ukrainą.

„Norime padėkoti, siunčiame jums visiems meilę“, – iškart po renginio kalbėjo šokėja Miglė Praniauskaitė, prie kurios prisijungė ir choreografas Marijanas Staniulėnas.

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.

„Norėčiau visiems palinkėti šiuo metu vidinės ramybės, užtikrintumo ir suvokimo, kad Lietuva dar gali daug“, – sakė Vaidotas Valiukevičius.

Dainininkas išdavė, kad likusias dienas iki finalo jie praleis ilsėdamiesi, gerai išsisimiegos ir vėl stipriai repetuos. Paklaustas Lrt.lt apie pusfinalio metu išduotą pirštų šokio reikšmę šis atsakė, jog kiekvienas žingsnis – nuosekliai apgalvotas iš anksto.

„Pas mus viskas į priekį suplanuota. Darome savo namų darbus“, – šypsojosi atlikėjas.

Po pusfinalio surengtoje visų šiandien į finalą patekusių dalyvių spaudos konferencijoje „The Roop“ teigė, kad jaučiasi laimingi, bet pavargę.

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.

„Šiek tiek norime miego, tačiau tai normalu“, – kalbėjo „The Roop“. 

Konferencijos metu paaiškėjo, jog Lietuva pasirodys antrojoje finalo dalyje.

„Galvojame apie finalą, bet pirmiausia apie tai, kaip miegosim. Žinome, ko  sieksime ir esame laimingi ten būdami. Lietuva turėjo šansą nugalėti praėjusiais metais, todėl tikiu, jog tautiečiai labai džiaugiasi įvykiais šiandien. Aišku, niekas nežino, kokia bus pabaiga“, – pridėjo V.Valiukevičius. 

Gegužės 18-oji buvo ilgai laukta visų „Eurovizjos“ gerbėjų tiek „Ahoy“ arenoje Roterdame, kur įvyko pirmasis pusfinalis, tiek prie televizijos ekranų. Lietuviai be galo laukė grupės „The Roop“ pasirodymo ir garsiai linkėjo jiems sėkmės.

Geltonoji banga nuvilnijo ir grupė pasirodys didžiajame „Eurovizijos“ finale. Gyvą pasirodymą stebėję žiūrovai neveltui sukėlė tokias emocijas, kad drebėjo tribūnos – „The Roop“ įrodė, kad šįmet jie nė neketino nusileisti kitų šalių atlikėjams.

Naujausi straipsniai