Atskleista, kas paveldėjo Boriso Moisejevo turtą: tokio testamento niekas nesitikėjo

Boriso Moisejevo koncertas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugsėjo 27 dieną mirus dainininkui Borisui Moisejevui, daugeliui kilo klausimas, kam atiteks jo sukauptas turtas. Pradėjo sklisti gandai, kas galėjo būti įtrauktas į žvaigždės testamentą, tačiau niekas nesitikėjo, kad Borisas viską paliks vienam asmeniui.

Buvo manoma, kad butą Jūrmaloje Borisas Moisejevas atiduos Alos Pugačiovos dukrai Kristinai Orbakaitei. Žiniasklaida teigė, kad B.Moisejevas turėjo įtraukti K.Orbakaitę į savo testamentą, nes norėjo padėkoti jai už finansinę pagalbą.

Tačiau žvaigždės prodiuseris Jevgenijus Morozovas patikslino, kad K.Orbakaitė nieko negaus, kaip ir Moisejevo brolis Marksas Tolkachas. Antrasis negaus nė cento, nes po dviejų Boriso insultų, brolis jį pamiršo, rašo unian.net.

Galiausiai J.Morozovas atskleidė, kad B.Moisejevas visą savo turtą testamente paliko savo koncertų vadybininkui Sergejui Gorokhui. Testamente nurodoma, kad būtent jis nuolat buvo šalia artisto ir jam padėjo.

Borisas Moisejevas / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad pie dainininko mirtį agentūrai „RIA Novosti“ taip pat pranešė jo vadybininkas Sergejus Gorochas.

Eidamas 69-uosius metus, atlikėjas mirė apie 14 val. savo bute, sakė jo vadybininkas S.Gorochas. Jis rado menininką gulintį ant grindų ir iškvietė greitąją pagalbą, tačiau gydytojai nieko negalėjo padaryti.

Boriso Moisejevo mirties priežastis – trečias insultas jo gyvenime. Kaip rašo „Moscow 24“, pastaraisiais metais dėl sveikatos problemų jis beveik nesirodė viešumoje.

2010 m. B.Moisejevas patyrė pirmąjį insultą. Jo kairė ranka ir viršutinė lūpa tapo nejudrios, sutriko kalba. Maždaug po šešių mėnesių jam pavyko grįžti į kūrybą, tačiau jis ne visiškai atsigavo.

2015 m. jį ištiko mikroinsultas, todėl paskutiniuosius savo gyvenimo metus menininkas nugyveno praktiškai užsidaręs nuo pasaulio.

Borisas Moisejevas savo karjerą pradėjo kaip šokėjas. 1975 m. jis atvyko į Lietuvą, Kaune šoko su orkestru „Trimitas“. Subūrė šokių trio „Ekspresija“, kur jį pastebėjo scenos primadona Ala Pugačiova, pakvietusi prisidėti prie populiarėjančio jos Dainos teatro.

Vėliau B.Moisejevas tapo žinomu dainininku, daugelis jį pamilo dėl ekstravagantiško stiliaus. Jis tapo vienu daugiausiai Rusijoje uždirbančiu artistu, o savo sukauptus honorarus išleido ne vienai plastinei operacijai.

Fotogalerija:

Borisas Moisejevas (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau