Atskleista, kaip Kanye Westas reagavo į šeimos pagausėjimą

Kim Kardashian ir Kanye Westo šeimos Velykos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-04 08:59
Dešimtą jubiliejų švenčiantis realybės šou „Keeping Up With The Kardashian“, beveik neabejojama, šiemet sumuš visus žiūrimumo rekordus. Net trys garsiojo klano sesutės laukia šeimos pagausėjimo. Tarp jų – ir, matyt, labiausiai sekama ir aptarinėjama Kim Kardashian.

Pranešama, kad Kim su vyru Kanye Westu laukia trečio vaikelio, kurį pagimdys pakaitinė motina. Nors detalės apie ją ir nėštumą labai slepiamos (spėjama, kad norima įdomiausius faktus palikti realybės šou gerbėjams), tačiau fotografai jau užfiksavo besilaukiančią moterį, taip pat atskleista ir asmeninių duomenų apie ją.

Vis dėlto, kadangi nei Kim, nei Kanye neskubėjo patvirtinti džiugios naujienos, gerbėjams įdomiausios būtent poros nuotaikos.

„Manau, Kanye džiaugiasi net labiau, nei Kim. Jis buvo vienintelis vaikas, neaugo apsuptas brolių bei seserų. Jis labai atviras apie tai, koks vienišas tuomet jautėsi. O dabar jau aišku, kad šeimoje augs net trys vaikai. Tai – jo svajonės išsipildymas“, – atskleidė šaltinis žurnalui „People“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai