Atskleisti karališkosios šeimos Naujųjų sutikimo planai – nusprendė švęsti atskirai

Britų karališkoji šeima lankėsi kalėdinėse mišiose / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-29 18:36
Princas Williamas ir kembridžo hercogienė Catherine Naujųjų metų naktį nesidauš taurėmis su pavasarį karališkojo kūdikio sulauksiančiais Sasekso hercogiene Meghan ir princu Harriu – pora nusprendė 2019-uosius pasitikti ne su karališkąja šeima Sandringame.

Karališkoji šeima kalėdiniu periodu turi daug tradicijų – ne tik šeimos pietūs Bekingemo rūmuose prieš Kalėdas, bet ir vokišką tradiciją dovanas atidaryti dar Kūčių vakarą, nelaukiant Kalėdų ryto.

Tačiau kalbant apie Naujųjų metų sutikimą, vienos griežtos tradicijos, kur ir su kuo sulaukti vidurnakčio, karališkoje šeimoje nėra. Šia išimtimi pasinaudos Catherine Middleton ir princas Williamas, kurie Naujuosius sutiks Bekšire, pas Catherinos šeimą.

Anksčiau šią savaitę buvo pranešta, kad Kembridžo hercogai kalėdiniu periodu nebevažinės tarp „Windsorų“ ir „Middleton'ų“, o Kalėdas sutiks su karališkąja šeima. Tuo tarpu Naujuosius pora kartu su trimis vaikais – princu George'u, princese Šarlote ir aštuonių mėnesių princu Luizu pasitiks su Kate šeima.

Sasekso hercogai Meghan ir Harry, kurie, pernai dar kaip sužadėtiniai Naujuosius metus pasitikę Monake, šiemet liks arčiau namų ir, pasak šaltinių, švęs Sandringame.

Karalienė Elizabeth II ir princas Filipas paprastai per Naujuosius lieka Sandringame, kur jau sukviesti ir kiti šeimos nariai, kurie dalyvaus kasmetinėse Naujųjų metų mišiose Šv. Marijos Magdalenos bažnyčioje. Sandringame karališkoji šeima sutiko ir Kalėdų rytą.

Naujausi straipsniai