Atskleidė, ką Deivydas Zvonkus išmoko iš savo dviejų santuokų

Deivydas Zvonkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 10:37
Daugybės populiarių dainų kūrėjai, geri draugai Deivydas Zvonkus ir Stanislavas Stavickis-Stano nebijo vienas kito patraukti per dantį ir dėl muzikos, ir dėl šeimyninių santykių. TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjų Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio paklaustas, ar bando vaikų kiekiu pasivyti kolegą Stano, Deivydas atšauna: „Ne, aš dirbu ant kokybės“. Tačiau abiem laidos svečiams dar teks įrodyti savo tėvystės įgūdžius.

Justinas Jankevičius prisiminė, kad tiek Deivydas, tiek Stano, tiek laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis dirbo populiariame televizijos šou „Chorų karai“. Stano teigimu, linksmiausia šiame projekte buvo D.Zvonkui, nes jis susirado žmoną. „Per „Chorų karus“ jis susipažino su Katažina“.

Vos pradėjus vardinti Stano vadovautus chorus – benamių, kalinių, senjorų – Deivydas laidos vedėjus nutraukė: „Stano chorų buvo penki ir jis dalyvavo tol, kol laimėjo, o tada uždarė visą projektą“, – juokėsi D.Zvonkus.

Deivydas pripažino, kad jį sužavėjo vilnietiška egzotika ir todėl tiek jo pirmoji žmona Natalija, tiek Katažina yra ne lietuviškos kilmės. „Zvonkus nekenčia lietuvių“, – pareiškė Stano, kai laidos vedėjai aiškinosi, kodėl Deivydą supa tiek kitataučių. „Bent kalbų išmokai besiženydamas“, – nusprendė laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis.

Kuris iš laidos svečių sportiškesnis, o kuris geresnis tėvas? Viską išsiaiškins Justinas ir Mindaugas, kurie ištrauks iš D. Zvonkaus visą informaciją apie jo keturiasdešimtmečio šventę, intymų gyvenimą bei santykius su buvusia žmona. „Rimtų pokalbių“ rubrikoje šį kartą – karti tiesa apie brolių ir seserų meilę. Linksmi ir atviri pokalbiai šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai