Atsiverskite naująjį žurnalo „Edita“ numerį!

Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kartu su liepos-rugpjūčio „Edita“ dovanojame spalvinimo knygelę „Spalvos – įkvėpimui. Mylėti, džiaugtis, kurti“. Joje rasite gražių piešinių, galėsite jungti taškus, perskaityti įkvepiančių minčių.

Nors saulė šią vasarą mūsų nelepina, tai nereiškia, kad negalime pasidengti stalų lauke, gardžiai pavalgyti ir smagiai pasibūti. Reikia tik šilčiau apsirengti! O „Editoje“ rasite gardžių patiekalų receptų, kurie tinka tiek ruošti ant laužo, tiek kepsninėje, tiek pasigaminus namuose, neštis į parką ar, pavyzdžiui, terasą, balkoną.

Taip pat siūlome vėl atrasti uogas! Vasaros pradžioje, vos pasirodžius pirmosioms, norisi jas valgyti pilnomis saujomis, gardinti kone visus patiekalus, o vėliau pamirštame...Kad taip nenutiktų, siūlome įdomesnių patiekalų idėjų. Pavyzdžiui, pasigaminti avižų ir braškių sriubą ar triufelių su avietėmis...

O dabar pakalbėkime apie... vyrus. Visos svajojame sutikti princą ant balto žirgo. Tobulą, gražų, protingą, turtingą... Deja, vienai vietoj princo tenka vėjo pamušalas, kitai taurelės kilnotojas, trečiai – šiaip koks nervų ėdikas. „Kodėl likimas mane taip skriaudžia?“ – mąstome karčiai. „Kur dingo manasis princas?“ – keliame pretenzingus klausimus likimui.

Straipsnio „Kodėl būtent jis?“ autorė paliečia trikdančią, tačiau svarbią temą – kodėl šalia mūsų yra būtent tie vyrai, kurie yra. „Jei esate nepatenkinta savo vyru, galbūt dėl to kalta jūs, o ne jūsų išrinktasis. Jūsų vyras – tai jūsų atspindys“. Tokie žodžiai, kiek šokiruoja, tiesa?

Tikėti tuo ar ne, jūsų pasirinkimas, tačiau atsigręžti į save, paanalizuoti savo elgesį, žodžius ir darbus, naudinga kiekvienam. Kai esi geresnis pasauliui, pasaulis – geresnis tau!

Smagios vasaros!

Skaitykite daugiau