Atsitiktinai gatvėje nukentėjusi Migloko – apie pareigūnų ir žmonių abejingumą: kaltininkas nesurastas lig šiol

Migloko / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-25 21:05
Birželio 23 dieną sostinės centre dainininkė Migloko pateko į nemalonų, jos sveikatą sutrikdžiusį incidentą ir buvo apipurkšta ašarinėmis dujomis. Šiandien atlikėja tikina besijaučianti geriau, tačiau vis dar stebisi žmonių ir teisėsaugos abejingumu.

Po karantino pirmaisiais viešais renginiais besidžiaugianti Migloko prisimena, kad nemaloni patirtis įvyko vaikštinėjant Vilniaus gatvėmis, kuomet keistai besielgęs vyras ėmė purkšti neaiškios kilmės dujas į kitą asmenį.

„Dujų debesis labai pasklido, po to gal dvi valandas perštėjo odą, graužė akis, gerklę. Vos parbėgusi namo, aš veidą prausiau pienu, o kūną su lediniu vandeniu ir muilu. Nepaisant to, perštėjimas nepraėjo, tad tepiausi tepalu nuo nudegimų. Ši priemonė odą nuramino“, – Žmonės.lt pasakojo dainininkė.

Migloko / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Migloko / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Nors po šio įvykio praėjo jau keletą dienų, atlikėja tikina, kad vis dar jaučia patirtos traumos pasekmes. „Incidento metu papuoliau į patį dujų debesies galą ir įkvėpiau, tikriausiai būtent dėl to iki šiol jaučiu nemalonų jausmą nosies gleivinėje“.

Migloko teigia, kad kaltininko lig šiol ir nesurado, nors iškart po įvykio iškvietė policiją. Pasak atlikėjos, ji liko kiek nustebinta pareigūnų ir aplinkinių abejingumu.

 

 Miglė Vilčiauskaitė-Migloko/ Dainiaus Pu nuotr.
Miglė Vilčiauskaitė-Migloko/ Dainiaus Pu nuotr.

„Išsikviesta policija reagavo pakankamai abejingai. Tuomet nusprendžiau nueiti pasiteirauti, kaip jaučiasi braškių pardavėjos, kurios tuo metu buvo šalia ir taip pat nukentėjo. Šalia jų buvo žmonių, kurie, mano manymu, sureagavo kiek keistai ir abejingai. Nors mano atveju tai pirmas toks nutikimas, pagalvojau, kad jei tokios situacijos Lietuvoje pasikartotų dažniau, tikrai nesijausčiau apsaugota“, – sako Migloko.

Šiuo metu viešu gyvenimu besidžiaugianti atlikėja tikina, kad baimės einant pro keistai besielgiančias grupuotes nejaučia, tačiau pripažįsta, kad  tuo metu ne juokais išsigando, todėl norėtų atkreipti visuomenės dėmesį: „Manau, kad tiek teisėsaugos pareigūnai, tiek žmonės, kurie tampa panašių įvykių liudininkais, turėtų būti linkę labiau padėti ar bent jau pasiteirauti apie nukentėjusiojo būklę“.

prieš 15minučių prie Rimi parduotuvės zarasų gatvėje 5a Vilniuje atvarė kažkoks psichas ir pradėjo purkšti ašarines...

Posted by Mig Loko on 2020 m. birželio 23 d., antradienis
Temos:
Migloko Aktualu

Naujausi straipsniai