Atsisveikinimas su netikėtai mirusia Irena Maroziene: bičiuliai rinkosi į „Stiklių“ kiemelį Vilniuje

Irenos Marozienės atminimą pagerbė Birutė ir Rimtautas Vizgirdos, Egidijus Rainys, Rasa ir Arūnas Starkai / Irmanto Gelūno ir BNS foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienio popietę Vilniaus širdyje atsisveikinta su netikėtai mirusia 63-ejų verslininke, „Amatininkių užeigos“ įkūrėja Irena Marozienė. Jos išlydėti į amžinąją kelionę viešbučio „Stikliai“ kiemelyje susirinko šeima ir gausus būrys bičiulių bei kolegų.

Į Vilniaus senamiestyje esantį „Stiklių“ viešbutį ketvirtadienį suplūdo daug netikėtai mirusios verslininkės Irenos Marozienės artimųjų, kolegų ir bičiulių. Baltomis gelėmis nešini žmonės atsisveikino su ja ir pagerbė jos atminimą.

Netikėtai mirusios „Amatininkų užeigos“ įkūrėjos dukra Justina Marozaitė kvietė atsižvelgti į tai, ko gyvenimą ir linksmybes mylėjusi I.Marozienė būtų norėjusi – ne liūdno susitikimo, o šventės.

Fotogalerija:

„Stiklių“ kiemelyje – atsisveikinimas su Irena Maroziene
Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
+10

„Visus norinčius – draugus, artimuosius ir bičiulius – kviečiame atsisveikinti su Irena šį ketvirtadienį, 15–18 val. Stiklių kiemelyje.

Užuojautas palikite namie, atsineškite vieną baltą rožę. Palydėkime Ikoną kaip ji norėjo – su šypsenomis, šampanu ir dainomis“, – kvietė ji.

Žinoma sostinės verslininkė Irena Marozienė anapilin iškeliavo sekmadienį, o naujiena apie mirtį plačiai pasklido pirmadienį – skaudžią žinią pranešė mamos gedinčios dukros Birutė ir Justina.

Tai sukrėtė daugelį Ireną pažinojusių jos draugų. Žmonės ėmė spėlioti, kas gi nutiko pozityvumu garsėjusiai ir nemažai planų turėjusiai I.Marozienei.

Iš pradžių verslininkės mirties priežastis nebuvo įvardyta. Artimieji portalui Žmonės.lt tik buvo užsiminę, kad moteris šiomis dienomis jautėsi blogai.

Antradienį viena iš dukrų Žmonės.lt patvirtino, kad įvyko nelaimingas atsitikimas. „Dėl žemo kraujo spaudimo pasijuto blogai ir nukrito nuo laiptų“, – Žmonės.lt sakė I.Marozienės dukra.

Netekties sukrėstas ir daugiau nei 30 metų I.Marozienę pažinojęs ir restoranų versle besisukantis vieno seniausių Lietuvos restoranų „Stikliai“ bendraturtis Aleksandras Ciupijus. Verslininkas portalui Žmonės.lt sakė, kad Irena visuomet išliks jo prisiminimuose.

„Ji mokėjo džiaugtis gyvenimu. To mokė ir aplinkinius, to mokė ir mane“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo A.Ciupijus.

A.Ciupijus pridūrė, kad I.Marozienė visuomet aplinkinius užkrėtė gera nuotaika, o ir bendrą kalbą sugebėdavo rasti ir su vyresniu, ir su jaunesniu.

„Ji visuomet buvo vakarėlių siela. Tokia geranoriška, tokia draugiška, tokia nuoširdi... Nors dirbame tame pačiame versle, niekada nejutome konkurencijos. Jei tik ko reikėjo, galėjome kreiptis vieni į kitus. Tokių žmonių reikėtų paieškoti“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Ciupijus.

Irena Marozienė ir Aleksandras Ciupijus / Viganto Ovadnevo nuotr.

Gilų liūdesį, ilgesį ir atsiminimus didelė dalis I.Marozienės bičiulių aprašė socialiniuose tinkluose, o savo įrašais sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Žymiausią Lietuvos floristą Mantą Petruškevičių ir Ireną Marozienę siejo 20 metų trukusi draugystė. Artimos draugės netektis kūrėjui sukėlė daug liūdesio.

„Irena! Irena Maroziene, be Tavęs bus labai labai liūdna… Pasiilgsiu. Myliu tave“, – rašė Mantas Petruškevičius.

Irena Marozienė ir Mantas Petruškevičius / Asmeninio albumo nuotr.

Tvirta draugystė su I.Maroziene siejo ir dizainerį Egidijų Rainį, kurio suknelėmis verslininkė dažnai puošdavosi. Jos mirtis kūrėjui – itin skaudi: jų paskutinis susitikimas taip ir neįvyko.

„Šiandien laukiau... Tai yra turbūt skaudžiausias neįvykęs susitikimas mano gyvenime. Ašaros kaupiasi gerklėje ir sunku parinkti tinkamus žodžius.

Aš visada prisiminsiu, kas mane jauną, šviežiai iškeptą dizainerį paėmė už rankos, pasitikėjo ir padėjo tapti tuo, kuo esu. Ačiū, Irena Maroziene, už viską. Ir netiesa, kad nepakeičiamų nėra.... Lieka didelė tuštuma...“ – jautriomis mintimis dalijosi E.Rainys.

„Stiklių“ kiemelyje – atsisveikinimas su Irena Maroziene / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Modelis Asta Valentaitė Ireną Marozienę taip pat laikė bičiule. Londone gyvenanti moteris prisiminė paskutinį pokalbį su verslininke.

„Irena, kai susirašėm prieš kelias dienas, Tu taip džiaugeisi artėjančia mūsų su Glenu švente, planavai joje dalyvauti ir iki smulkmenų ruošeisi, tad mudvi atsisveikinom „iki greito“. Tačiau likimas pasisuko nenumatyta, tragiška linkme, kurios nei viena neįsivaizdavom. Vietoj greito susitikimo Tu išėjai į Amžinybę.

Žodžiai dabar atrodo lyg beprasmiai, tačiau ačiū Tau už viską, kuo dalinaisi su buvusiais šalia – savo energija, stiprybe, elegancija. Tu visad liksi pavyzdys, kaip eiti per gyvenimą pakelta galva ir švenčiant jį. Ilsėkis ramybėje, brangi Irena.

Nuoširdi užuojauta dukroms Birutei ir Justinai bei visiems pažinojusiems Ireną“, – rašė Asta.

Ilgu ir jautriu įrašu apie I.Marozienę pasidalijo ir sporto žurnalistė Laima Janušonytė. Ji tikino, kad gyvybingų, gyvenimą mylinčių bendraamžių mirtys verčia susimąstyti apie gyvenimo laikinumą.

„Yra žiauriai, tiesiog nepakeliamai liūdna ir graudu, kai išeina Tavo bendraamžiai…. Mes nebuvome geros draugės, bet geros pažįstamos. Keliai susitikdavo tai… labai labai seniai… kokiose nors automobilių lenktynėse, paskui pas draugus, šventėse ar Amatininkuose…

Irena Marozienė buvo... tiesiog ranka nekyla rašyti buvo… ji visada besišypsanti, pozityvi, graži, visada kupina gerų jausmų, draugiška ir labai geranoriška. Ji mokėjo džiaugtis gyvenimu, jį labai mylėjo ir brangino, ir gyveno… Stipri, talentinga, daug pasiekusi moteris. Jai dar gyventi ir gyventi…ir mylėti, ir šampaną gerti, ir su draugais švęsti gyvenimą, ir ir ir... daug visko. Deja, Irutė išėjo, vakar. Taip staiga, per greitai, tikrai per anksti… Kai išeina bendraamžiai – susimąstai: kiek liko Tau? Ar ta vasara dar pasikartos? Ar susitiksi su savo draugais, ar išgersi taurę vyno,ar dar prisės šalia Tavo sena gera pažįstama? Liūdesys…

Nuoširdi užuojauta Irutės dukroms Birutei ir Justinai, artimiesiems, draugams ir visiems pažinojusiems šią nuostabią,energingą, gyvenimą mylinčią moterį. Labai Tavęs ilgėsimės, Iručiuk.

Ir būtinai užsuksim į Amatininkus išgerti taurę vyno ir prisiminsime Tave – tokią trapią ir kartu labai stiprią. R.I.P.“, – rašė Laima Janušonytė.

Irena Marozienė / Renginio organizatorių nuotr.

Verslininkės ilgėsis ir dainininkas Petras Daunys. Jis tikina, kad prisimins ją kaip gyvenimo šviesą.

„Irena Marozienė, tu mūsų Saulė ir šviesa, energija ir šiluma. Dėkingas Tau už tavo plačią širdį kaip jūra, nuoširdumą, dosnumą ir tikrumą. Dėkingas, kad tik dėl Rasa Barauskaite tave pažinau ir dėkingas, kad visoje situacijoje vienintelė mus palaikei ir nuoširdžiai džiaugeisi.

Dėkingas, kad galėjau su tavim pliurpt Molėtuose, vaikščiot prie jūros ar dainuot per tavo paskutinį gimtadienį.... Tu man visad liksi šviesa. Kuri užgeso. Bet tu mūsų saulė, saulėlydis ir saulėtekis tuo pačiu. Aš Tave myliu! Ilsėkis ramybėje“, – ilgesingu įrašu dalijosi atlikėjas.

Fotogalerija:

Irena Marozienė
+37

Skaitykite daugiau

content
Gyvenimo būdas

Gretos Lebedevos rankose – antras bakalauro diplomas: studijų metu netrūko iššūkių

content
Gyvenimo būdas

Susituokė krepšininkas T.Rinkūnas ir D.Vaiginytė: po vestuvių paisys prosenelės patarimo

content
Gyvenimo būdas

Liepa Norkevičienė: „Greičiausiai daro išvadas tie, kurie apie mane nieko nežino“

content
Aktualu

Žygimantas Sabonis Palangoje vedė mylimąją Simoną Zinčenko

content
Aktualu

Pasauliui pristatytas naujas princo Williamo ir K.Middleton portretas: tokio pora dar neturėjo

content
Gyvenimo būdas

Anžela Adamovič 35-metį sutiko Paryžiuje: „Tokios atostogos mums su Žygimantu – pirmos“

content
Gyvenimo būdas

Erika ir Merūnas Vitulskiai: „Norime vaikus saugoti nuo neigiamų dalykų, kuriuos patys patyrėme“

content
Aktualu

Graikijoje krepšininkas Lukas Lekavičius vedė mylimąją Meliną: svarbiausia dalyvė – dukrelė Darija

content
Gyvenimo būdas

Vilniuje ištekėjo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Milda Martinkėnaitė: meilę prisiekė atlikėjui Mantvydui Čiupliui

content
Gyvenimo būdas

R.Wilson ir mylimosios santykiai – rimti: supažindino su mama ir svarsto apie santuoką

content
Muzika

„Imagine Dragons“ pristato kinematografinį vaizdo klipą „Sharks“: kūrinį skyrė mylimam miestui

content
Aktualu

Aktorius Regimantas Adomaitis palaidotas Menininkų kalnelyje: amžinojo poilsio atgulė greta žmonos

content
Aktualu

Atsisveikinimas su netikėtai mirusia Irena Maroziene: bičiuliai rinkosi į „Stiklių“ kiemelį Vilniuje

content
„Eurovizija“

EBU sureagavo į Ukrainos pasipiktinimą: paaiškino, kodėl jai neleidžia kitąmet rengti „Eurovizijos“

content
Aktualu

Prancūzijos Rivjeroje susituokė šokėja E.Andreikaitė: amžiną meilę prisiekė verslininkui E.Barauskui

content
Muzika

Britų muzikos žvaigždė Tomas Odellas pirmąkart surengė koncertą Trakų pilyje

content
Muzika

Donato Montvydo premjera: vasariškas hitas „Bėgam“ ir išskirtinis vaizdo klipas

content
Aktualu

Atlikėjas Gamka – vienišas: po skyrybų su buvusia mergina Akvile parašė dainą

content
Aktualu

Skiriasi 91-erių žiniasklaidos magnatas R.Murdochas ir modelis J.Hall

content
Muzika

„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ premjera – piligriminis vaizdo klipas: akylesni pastebės svarbų akcentą

content
Aktualu

Mirė garsios Rusijos grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas: dainininkui buvo 48-eri

content
Muzika

R.Ščiogolevaitė, V.Genytė ir A.Pilvelytė pristato dainą „Vilty“: prabilo apie trijulės draugystę

content
Aktualu

Žinomus žmones aplankė „Penktos kojos“ gyvūnai: Nainiai priglaudė Bruno

content
Aktualu

Liepa Norkevičienė: „Sunkiausia, kai esi vieniša“

content
Aktualu

Gabrielė Vilkickytė – apie ligą, kuri pakeitė požiūrį į gyvenimą: „Be jos aš būčiau kitas žmogus“

content
Aktualu

Kojos lūžį Kyjive patyrusi Ruslana neatvyko į koncertą Amsterdame: pasiuntė svarbią žinią

content
Aktualu

Lietuva atsisveikina su teatro ir kino grandu Regimantu Adomaičiu: prie urnos – ypatinga nuotrauka

content
Aktualu

Amsterdame koncertavusi Verka Serdiučka pakeitė savo hito žodžius: suskambo „Russia Goodbye“

content
Muzika

Eros Ramazzotti pristato naują dainą: kūrinys – iš rugsėjį pasirodysiančio albumo

content
Aktualu

Karą smerkiantiems A.Pugačiovai ir M.Galkinui – dar vienas Rusijos kirtis: žada konfiskuoti jų pilį

content
Stilius

Saugirdas Vaitulionis: „Be akinių nebegaliu“

content
Gyvenimo būdas

Į madingiausią vasaros vakarėlį Vilniuje rinkosi ryškiausi veidai: stilingai atšventė gimtadienį

content
Kultūra

Antrasis MO muziejaus žurnalo „MOgazino“ numeris: kas kuria miestus?

content
Muzika

I.Jankauskaitė pristato muzikinį klipą: įsiamžino jaunavedžių poros, finale – Ingos staigmena

content
Aktualu

Irenos Marozienės dukra paskelbė, kur ir kada vyks atsisveikinimas su netikėtai mirusia verslininke

content
Aktualu

Asta Valentaitė – apie paskutinį pokalbį su Irena Maroziene ir susitikimą, kuris nebeįvyks

content
Aktualu

Aktoriaus R.Adomaičio šeimos laiškas: „Regimanto gyvenimas buvo kupinas aistros“

content
Muzika

„Brainstorm“ gros Vilniuje: „Gyventi be gyvų koncertų – tai kaip kąsti sumuštinį per celofaną“

content
Muzika

Atlikėjas Gebrasy pristato naują vasarišką dainą „Šalia“: turi svarbų kvietimą

content
Muzika

Neišbaidė net lietus: sostinėje savo debiutinį albumą pristatė sparčiai populiarėjantis Gamka

content
Aktualu

Vilniuje – filmo „Kartą kaime“ premjera: garsūs aktoriai, raudonas kilimas ir 1949-ųjų „pikapas“

content
Aktualu

Andriaus Užkalnio jaunesnioji dukra Milda baigė mokyklą: „Aš tavimi didžiuojuosi“

content
Kultūra

Knygą „Atatrankos“ pristatanti N.Oželytė: „Noriu padėti kitiems, kaip kažkada pati sulaukiau pagalbos“

content
Aktualu

Dainininkė Daiva Starinskaitė tapo mama: su sužadėtiniu Chrisu susilaukė pirmagimio

content
Kultūra

Pokalbiai apie Joną Meką MO muziejuje kviečia prisiminti ir naujai atrasti išskirtinį kūrėją

content
Gyvenimo būdas

Princas Williamas švenčia 40-metį: karališkoji šeima dalijasi nematytais kadrais ir įdomiais faktais

content
Aktualu

Rimantė Kulvinskytė laukiasi antros atžalos: žinią pranešė kūrybiškai

content
Aktualu

Ingrida Martinkėnaitė pardavė būstą Palangoje: pasidairius svetur – įsigijo namus Gran Kanarijoje

content
Gyvenimo būdas

Susituokė Jehovos šeimoje augusi D.Rudžinskaitė ir T.Ivanauskas: vestuvės – be tėvų, bet su humoru

content
Muzika

Dainotas Varnas pristato naują kūrinį: daina „Disco“ – bandymas atrasti savo naują muzikos stilių