Atsisveikinimas su mirusia Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown vyks šeštadienį

Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2009 m.) / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-29 08:38
Gedintis ritmenbliuzo atlikėjas Bobby Brownas su anapilin išėjusia savo ir Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown atsisveikins per privačias laidotuves, kurios įvyks šį savaitgalį Džordžijoje.

Bobbi Kristina, vienintelis Bobby Browno ir jo velionės buvusios žmonos Whitney Houston vaikas, mirė sekmadienį, praėjus pusmečiui po to, kai sausio 31 d. mergina buvo rasta be sąmonės vandens pilnoje vonioje savo namuose Rosvelio mieste Džordžijos valstijoje. Tuose namuose ji gyveno su savo vaikinu Nicku Gordonu.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Teismo medicinos ekspertai antradienį atidavė 22 metų merginos palaikus šeimai. Pirmadienį buvo pranešta, kad pradinė Bobbi Kristinos palaikų autopsija nedavė rezultatų ir koroneriai tęsia tyrimą, mėgindami nustatyti jos mirties priežastį.

Privati atsisveikinimo su Bobbi Kristina ceremonija šeštadienį ryte įvyks Jungtinių metodistų Šv. Jokūbo bažnyčioje Alfaretoje. Po jos merginos palaikai bus nuskraidinti į Naująjį Džersį, kur pirmadienį ji bus palaidota „Fairview“ kapinėse greta motinos.

48 metų Whitney Houston, kuri yra palaidota šalia savo tėvo Johno Russello Houstono, buvo rasta nuskendusi vonioje viename Los Andželo viešbutyje 2012 metų vasario 11 dieną, „Grammy“ apdovanojimų ceremonijos išvakarėse. Galutinėje koronerio ataskaitoje buvo rašoma, kad poplegenda prieš nuskęsdama tikriausiai padaugino narkotikų ir alkoholio, o prie jos mirties prisidėjo širdies liga, sukelta narkotikų vartojimo.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai