Atsirado dingusi „Briliantinės rankos“ aktorė: pareigūnai nustatė jos buvimo vietą

Svetlana Svetličnaja / „Scanpix“ nuotr. ir kadras iš filmo „Briliantinė ranka“
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-26 16:09
Prieš kelias dienas lyg į vandenį dingusi sovietinio kino aktorė Svetlana Svetličnaja (81) pagaliau atsirado ir nuramino susirūpinusius artimuosius.

Kaip skelbia rusų žiniasklaida, Svetlana Svetličnaja į jos pasigedusių ir susirūpinusių artimųjų, paskelbusių paiešką, skambučius neatsiliepė, nes dalyvavo pokalbių laidos filmavime.

„Svetlana Svetličnaja yra kino studijoje Eizenšteino gatvėje. Jai viskas gerai“, – pasakojo šaltinis po to, kai moters ieškojusiems pareigūnams pavyko nustatyti jos buvimo vietą.

Svetlana Svetličnaja / „Scanpix“ nuotr.
Svetlana Svetličnaja / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad spalio 25 d. apie dingusią motiną pranešė jos sūnus. Jis sakė, kad su Svetlana Svetličnaja susisiekti jam nepavyksta nuo spalio 21 d.

Buvo pradėta moters paieška. Pareigūnai kruopščiai apklausė aktorės kaimynus, o šį rytą buvo nustatyta vairuotojo, kuris prieš dingimą matė Svetlaną Svetličnają, tapatybė. Taip pat buvo apklaustas ir „Briliantinės rankos“ žvaigždės sutuoktinis.

Svetlana Svetličnaja / „Scanpix“ nuotr.
Svetlana Svetličnaja / „Scanpix“ nuotr.

Kad Svetlana Svetličnaja gyva ir sveika žurnalistams vėliau patvirtino ir jos sūnus: „Taip, mano mamą rado. Ką tik paskambino. Bet kur ji buvo keturias dienas? Taip pat perduokite mano padėką savanoriams. Iš visos širdies! Džiaugiuosi, kad jie ją surado. Esu laimingas, bet tuo pat metu ir ne. Jai taip elgtis nebūdinga. Aš su ja beveik nebendrauju.“

Kaip rašo starhit.ru, Svetlanos Svetličnajos santykiai su artimaisiais – įtempti, todėl nieko neperspėjusi ji ir išvažiavo į laidos filmavimą.

Naujausi straipsniai