Atsinaujinusi „Raganaitė Sabrina“ sugrįš į televizorių ekranus: pamatykite, kaip pagrindinė serialo žvaigždė atrodo šiandien

Melissa Joan Hart / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-06 19:10
Prieš du dešimtmečius paauglius užkariavęs serialas „Raganaitė Sabrina“ (orig. „Sabrina the Teenage Witch“) sugrįš į televizorių ekranus. Hellomagazine.com praneša, kad jau kitais metais pasirodys šou „The Chilling Adventures of Sabrina“.

Tiesa, jis visai neprimins linksmo šou paaugliams, rodyto 1996-2003 metais. Naujasis serialas savo žiūrovams kels ne juoką, o šiurpą. „The Chilling Adventures of Sabrina“ įkvėpė tokie siaubo filmai kaip „Rozmari kūdikis“ (orig. „Rosemary's Baby“) ir „Egzorcistas“ (orig. „The Exorcist“). Naujame seriale Sabrina stos prieš visa naikinantį blogį.

Serialas kuriamas pagal to paties pavadinimo komiksus, parašytus Roberto Aguirre-Sacasos ir iliustruotus Roberto Hacko.

Kol kas nėra skelbiama, kas atliks pagrindinius vaidmenis. Tačiau tai puiki proga prisiminti originaliame seriale Sabriną įkūnijusią aktorę Melissą Joan Hart (41). Kaip po populiaraus šou susiklostė jos gyvenimas?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Mane vadino Sabrina daug daug metų, – per interviu leidiniui „Business Insider“ sakė Melissa. – Po to sudalyvavau projekte „Šok su žvaigžde!“, pradėjau filmuotis televizijos laidoje „Melissa and Joey“. Kreipiniai „Ei, Sabrina! Sabrina!“ virto kreipiniu Melissa. Staiga žmonės pradėjo pažinti tikrąją mane. Kiekvienas aktorius nori ikoniško vaidmens, dėl kurio jį visi prisimins. Tačiau jį gavęs supranti, kad tu nuveikei labai daug, bet žmonėms rūpi tik tas vienas vaidmuo. Kartais tai gali sukelti nemažai streso.“

Melissa ir toliau vaidina kine, televizijos serialuose, kartu su mama ji įkūrė kino kompaniją „Heartbreak Films“. Būtent ši įmonė šių metų spalio 21 d. pristatė Melissos režisuotą siaubo filmą „Watcher in the Woods“.

„Tai pirmas filmas, kurį režisavau, bet jame nevaidinau. Tai tiesiog gražus filmas. Jis ir baisus, ir linksmas. Tai buvo mano pats mėgstamiausias filmas, kai buvau maža“, – apie 1980 metų juostos perdirbinį kalbėjo Melissa.

Siaubo filmas „Watcher in the Woods“ buvo nufilmuotas praėjusių metų vasarą. Filmavimo darbai vyko Velse, pagrindinį vaidmenį atliko „Adamsų šeimynėlės“ žvaigždė Anjelica Huston, geriausiai visiems žinoma kaip Mirtišės vaidmens atlikėja.

„Aš labai ilgai vengiau siaubo filmų. Kai buvau maža, dalyvavau perklausoje dėl vaidmens filme “Tas„. Labai išsigandau“, – atviravo Melissa.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai