Atsinaujinusi grupė „ŠarkA“ grįžta į didžiąją sceną

Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė / FotoAlibi.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-07 15:19
Senokai Lietuvos pramogų pasaulyje matytas projektas „ŠarkA“ į didžiąją sceną sugrįš skleisdamas gerumą. Po pertraukos projektas debiutuos paramos renginyje UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Projekto narės Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė atskleidė, kad „ŠarkA“ gerbėjams pristatys naują dainą, pasikeitusį įvaizdį ir naują sudėtį.

„Jau kelis mėnesius ruošiamės projekto atgimimui ir labai džiaugiamės sulaukę kvietimo prisistatyti būtent UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Visada malonu prisidėti prie kilnių darbų ir tikslų“, – sakė merginos. 

„ŠarkA“ merginos savo debiutui UNICEF šou pasirinko neatsitiktinai. „Su šia organizacija draugaujame jau keletą metų, žavimės jos darbais, atliekamais visame pasaulyje. Juk čia gelbėjamos vaikų gyvybės. Kas gali būti svarbiau ir kilniau? Todėl abejonių, kur ir kaip Lietuvai pirmą kartą parodyti atsinaujinusias „ŠarkAS“ nė nekilo“, – teigė G. Valaitytė.

Merginų teigimu, naujasis periodas bus paženklintas pasikeitusia grupės koncepcija – tai nebebus vien merginų projektas. „Prie mūsų prisijungė jaunas, talentingas vaikinas. Jis tikrai nestokoja puikios išvaizdos ir vyriškos charizmos. Nors iki šou liko visai nedaug laiko, vis dar esame įsisukę į kūrybinį procesą. Tikimės, kad finalinis variantas nenuvils“, – sakė I. Stasiulevičiūtė.

Žmonės.lt jau anksčiau rašė, kad grupę gali papildyti talentingasis Tomas Legenzovas. Ar tai tiesa, paaiškės jau penktadienį.

Be projekto „ŠarkA“, UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ pasirodys daugelis Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių: Andrius Pojavis, Stasys Povilaitis, Neda ir Olegas Ditkovskis, Ieva Narkutė, Šachmatinis choras, Martynas Kavaliauskas, Jeronimas Milius, A. Ivanauskas-Fara ir Kauno rajono Božolė choras, vaikų muzikos studija „Džimba“ ir ansamblis „Quorum“ bei kiti.

Jungtinių Tautų duomenimis, Tanzanija yra viena paskutiniųjų pasaulyje pagal pajamas vienam gyventojui – čia žmogus priverstas išgyventi už mažiau nei 2 dolerius per dieną. Ypač nuo skurdo kenčia moterys ir vaikai, masiškai mirštantys nuo maliarijos, ŽIV ir kitų ligų. Tanzanijos kaimuose pagimdžiusios mamos yra tokios išsekusios, jog negali maitinti kūdikių, tad šie neretai neišgyvena nė mėnesio. 

Paaukoti Tanzanijos vaikams galima jau dabar. UNICEF primena, kad skambindami trumpuoju numeriu 1891 (5 litai), išgelbėsite vieno vaiko gyvybę, skambindami 1892 (10 litų) – dviejų vaikų gyvybes. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai