Atsikūrusi „Guns N' Roses“ vyks gastrolių į Europą

Grupė „Guns N' Roses“ / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-06 12:18
Atsikūrusi roko grupė „Guns N' Roses“ kitąmet surengs beveik 20 koncertų įvairiuose Europos stadionuose ir pratęs gastroles po savo atsikūrimo, kuris kažkada atrodė neįmanomas.

Rokeriai pirmadienį paskelbė surengsią 18 koncertų Europoje. Šį turą jie pradės gegužės 27 dieną pasirodymu Dubline. Be to, liepos 15 dieną grupė koncertuos Tel Avive.

Vėliau „Guns N' Roses“ grįš į Šiaurės Ameriką, kur antrą vasarą iš eilės surengs keliolika koncertų įvairiuose stadionuose. Grupė pranešė apie 16 kitąmet vyksiančių pasirodymų Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Paskutinis grupės koncertas planuojamas rugsėjo 8 dieną San Antonijuje, Teksase.

„Guns N' Roses“ vokalistas Axlas Rose'as ir gitaristas Slashas šiemet susivienijo pirmą kartą nuo 1993 metų ir atkūrė grupę, laikomą viena sėkmingiausių per visą roko istoriją.

Iš Los Andželo kilusios grupės atstovai nurodė, kad parduota jau du milijonai turo „Not in This Lifetime Tour“ bilietų. Šios gastrolės vyksta Šiaurės ir Lotynų Amerikoje.

Per paskutinįjį turo koncertą Lotynų Amerikoje Meksike praeitą savaitę Axlas Rose'as paragino savo gerbėjus sudaužyti JAV išrinktąjį prezidentą Donaldą Trumpą vaizduojančia pinjatą. Šis verslo magnatas, tapęs respublikonų kandidatu, per savo kampaniją ne kartą įžeidė meksikiečius imigrantus.

„Guns N' Roses“ savo gastroles tęs sausį ir surengs jau anksčiau paskelbtus koncertus Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Singapūre, Tailande bei Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

1987 metais išleistas debiutinis grupės albumas „Appetite for Destruction“, kuriame suderinti Axlo Rose'o pykčio kupinas aukštas balso tonas ir Slasho šiurkščios, bet ekspresyvios gitaros partijos, tebėra geriausiai parduodamas visų laikų debiutinis albumas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai