Atšauktas Vilniuje turėjęs įvykti garsiojo britų komiko Russello Brando šou

Russellas Brandas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-17 12:10
Gero humoro mėgėjų vasario 23-ąją laukė neeilinis vakaras – vienintelį pasirodymą Vilniaus Teatro arenoje turėjo surengti garsusis britų komikas Russellas Brandas. Deja, paaiškėjo, kad R.Brandas atšaukė savo turo „Messiah Complex“ pasirodymus Baltijos šalyse ir į Vilnių neatvyks.


„R.Brando pasirodymas yra atšaukiamas dėl asmeninių priežasčių, tačiau mes nesulaukėme kažkokio konkretaus paaiškinimo ar oficialios priežasties. Atšauktas yra ne vienas pasirodymas ir neaišku, kiek jų dar bus atšauktų: ar visas turas, ar ne visas. Bent jau kiek žinau, kol kas yra atšaukta dešimt pasirodymų“, – portalui Žmonės.lt sakė kompanijos „Live Nation Lithuania“ atstovas Ignas Dirma.

Paklaustas, kada organizatoriai Lietuvoje gavo žinią, kad R.Brandas neatvyks į Lietuvą, I.Dirma teigė, kad tokios žinios juos pasiekė dar praėjusią savaitę.

Nors R.Brando renginį interneto portaluose kompanija anonsavo ne kartą, tačiau pranešimo apie atšauktą pasirodymą nesuskubo platinti.

Anot I.Dirmos, informacija apie neįvyksiantį renginį buvo paskelbta bilietus pardavinėjančios kompanijos „Ticketpro“ interneto svetainėje: „Apgailestaujame, bet žinomo britų komiko ir aktoriaus Russello Brando pasirodymas turėjęs įvykti vasario 23 d. „Teatro arenoje“ Vilniuje atšauktas. Dėl bilietų grąžinimo ar keitimo į kitų renginių bilietus prašome kreiptis į UAB „Ticketpro Baltics“ (info@ticketpro.lt).

Oficialioje turo „Messiah Complex“ internetinėje svetainėje kol kas nėra jokios informacijos, kad pasirodymai yra atšaukti. Tačiau nors joje vis dar yra išvardinti visi miestai ir datos, kur ir kada ketino pasirodyti R.Brandas, svetainė nebeleidžia įsigyti bilietų net į 17 R.Brando pasirodymų.

Gerbėjai pamatyti Russellą galės nebent nuo kovo 15 dienos, tądien komikas turėtų surengti šou Braitone, Juntinėje Karalystėje.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Russello Brando šou Vilniuje publika turėjo stebėti itin patogiai – sėdėdama prie staliukų, į renginį buvo parduodama tik 700 bilietų. Nors britų komedijos apdovanojimu už gyvenimo pasiekimus apdovanotas R.Brandas yra pripratęs prie didžiulės auditorijos – Londone jo šou yra vykę didžiojoje O2 arenoje, kur koncertuoja „The Rolling Stones“, Robbie Williamsas ir kitos žvaigždės.

Įžūlaus humoro ir skandalų karaliumi laikomas Russellas Brandas – vienas garsiausių pasaulio komikų, jau daugiau nei dešimtmetį juokinantis kino, radijo, televizijos ir gyvų komedijos pasirodymų žiūrovus.

Audringa praeitis, mergišiaus reputacija, artima pažintis su narkotikais ir priklausomybė nuo alkoholio – visa tai yra šiuo metu sveiką gyvenimo būdą puoselėjančio Russello praeities randai, apie kuriuos jis nevengia ironiškai pasakoti ir savo šou.

Turas „Messiah Complex“ yra ypatingas – jo metu Russellas iki ašarų juokingai dėsto mintis apie žymiausias istorines asmenybes ir svarsto apie jų didybės maniją. Šiuos pasirodymus Russellas Brandas dedikuoja Jėzui, Che Guevarai, Mahatmai Gandhi ir garsiam kovotojui už juodaodžių teises Malcolmui X – visi jie linksmai ir provokuojamai aptariami komiko šou.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai