Atšauktas kalėdinis Vilijos Matačiūnaitės, Sashos Song ir Alexanderio Rybako koncertas Vilniuje

Vilija Matačiūnaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-30 15:29
Atšauktas gruodžio 28-ąją turėjęs skambėti šventinis Vilijos Matačiūnaitės, Sashos Song ir „Eurovizijos“ nugalėtojo Alexanderio Rybako koncertas „Dainuojančių angelų miestas“, praneša Žmonės.lt.

Šventinis koncertas iškart po Kalėdų turėjo skambėti Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

Žinią apie pasikeitusius planus gerbėjams pirmoji pranešė Vilija Matačiūnaitė.

„Labai gaila ir širdelę spaudžia, bet... Atšaukiamas gruodžio mėn. 28d. kalėdinis mūsų su Sasha ir Alexandru Rybaku koncertas... Pirmadienis prasidėjo darbingai ir aktyviai, bet ne be nesklandumų... Tikiuosi, kad likusioji savaitė bus smagesnė.. Visiems...“ – apgailestavo ji. 

Kaip teigia organizatoriai, koncertas neįvyks dėl mažo žiūrovų susidomėjimo. 

„Galiu tik pasakyti, kad visiems, kurie pirko bilietus, pinigai grąžinami“, – Žmonės.lt sakė koncertą organizavusios VšĮ „Ramuka Events“ direktorius Ramūnas Dieliautas. 

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Koncertas „Dainuojančių angelų miestas“ buvo reklamuojamas kaip šventiškiausias metų kalėdinis renginys, pagrindiniai koncerto atlikėjai kvietė į gerumu spindinčią muzikinę kelionę po žemai skraidančių angelų miestą – Vilnių. Visiems koncerto, o ypač Vilniaus svečiams gražiausius miesto vaizdus dovanoti turėjo profesionalūs scenografai.

Besikeičiančių gražiausių Vilniaus miesto vaizdų fone muzikinės kelionės metu klausytojai turėjo girdėti gražiausias ir žinomiausias kalėdines dainas, tiesa, kiek kitaip nei įprastai. Visos dainos buvo ruošiamos naujam skambėjimui, jas kūrė specialiai šiam koncertui suburta gyvo garso muzikinė grupė, vadovaujama Mariaus Leskausko – vieno žinomiausių muzikantų Lietuvoje. Prie visos puokštės muzikos profesionalų prisidėti turėjo ir choro solistai.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai