Atšaukiamas rugsėjį Čikagoje turėjęs vykti #MoterųPasaulyje renginys: „Tai pirmas toks atvejis“

I. Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje vienerių metų gimtadienis /Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-31 17:59
Televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės iniciatyva #MoterųPasaulyje buria moteris ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų – Norvegijoje, Švedijoje, Anglijoje, Airijoje, Danijoje. Šį rugsėjį iniciatyvos renginys pirmą kartą turėjo įvykti ir už Atlanto, tačiau organizatoriai trečiadienį pranešė, jog renginys atšaukiamas.

„Turime pranešti labai nemalonią žinią. Šių metų rugsėjo 22 d. kartu su #MoterųPasaulyje renginiu, Indre Stonkuviene bei Nijole Pareigyte-Rukaitiene turėjome vykti į Čikagą. Renginio organizavimu Amerikoje užsiėmė įmonė „Darius Productions LLC“. Deja, dėl sutarties įsipareigojimų nevykdymo, mes vykti į šį renginį atsisakome.

Užsienyje renginio organizavimo ir bilietų platinimu pilnai rūpinasi vietiniai organizatoriai, tad dėl pinigų grąžinimo už bilietus visų prašome kreiptis į „Darius Productions LLC“. Mums nuoširdžiai labai gaila, kad renginys neįvyks“, – liūdną žinią apgailėstaudami pranešė renginio orgnizatoriai Lietuvoje.

Susisiekus su renginio sumanytoja I. Stonkuvienė, ši taip pat neslėpė liūdesio.

Nuoširdžiai visų atsiprašome. Lietuvoje mes viską organizuojame patys ir mes prisiimame visą atsakomybę, o užsienyje viskas priklauso nuo vietinių organizatorių, kurie mus pakviečia. Tai pirmas toks atvejis. Tikrai liūdna dėl to. Labai tikiu, kad dar pasimatysime su Čikagoje gyvenančiomis moterimis ir viliuosi, kad Amerikoje yra patikimų renginių organizatorių, kurie norėtų mums padėti. Šį kartą tiesiog negalime rizikuoti dėl renginio kokybės, nes minėti organizatoriai neįvykdė tam tikrų sutarties punktų, dėl kurių atvykti mes tiesiog negalime“, – įvykio aplinkybes portalui Žmonės.lt komentavo Indrė.

Naujausi straipsniai