Atšaukiamas populiarusis „Victoria's Secret“ šou

Shanina Shaik / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-01 07:58
Po 23-ejus metus vykusių ištaigingų „Victoria's secret“ mados namų pasirodymų, šiais metais podiumo šou atšaukiamas.

Tokią žinią antradienį kalbėdama su Australijos leidiniu „The Daily Telegraph“ pranešė bene populiariausias „Victoria's secret“ modelis Shanina Shaik. 

„Deja, bet šiemet „Victoria's Secret" šou neįvyks“, – sakė modelis. Nors konkrečių priežasčių, kodėl šįmet ant podiumo neišvysime „Victoria's Secret“ angelų manekenė nenurodė – ji atskleidė, kad šiuo metu vyksta prekės ženklo atnaujinimo darbai.

„Victoria's Secret“ šou / Vida press nuotr.
„Victoria's Secret“ šou / Vida press nuotr.

„Jie nori patobulinti prekės ženklą ir rasti naujų būdu, kaip sukurti geresnius pasirodymus. Juk tai – geriausias šou pasaulyje“, – teigė Sh. Shaik. 

„Victoria's Secret“ renginys pirmą kartą vyko dar 1995 metais.

Šiam šou surengti kasmet išleidžiama apie 12 mln. JAV dolerių. Tai yra žiūrimiausias metų renginys (įskaičiuojant TV ir interneto TV žiūrovus).

„Victoria's Secret“ šou / Vida press nuotr.
„Victoria's Secret“ šou / Vida press nuotr.

Dar 2018 metais „Victoria‘s Secret“ generalinė direktorė Jana Singer atsistatydino iš savo pareigų.

Viena iš priežasčių, dėl ko Jana Singer paliko postą, buvo bendrovės finansinis smukimas, tačiau prie viso šito prisidėjo ir įtaką dariusi viešųjų ryšių krizė, nuo kurios prekinis ženklas yra gan priklausomas. 

Marketingo direktorius Edas Razekas interviu su leidiniu „Vogue“ išdėstė „Victoria‘s Secret“ poziciją dėl galimų pasikeitimų apatinių drabužių pristatymuose. Kaip ir daugelis tikėjosi, „Victoria‘s Secret“ kompanija tuomet atsisakė į savo šou įtraukti translyčius ar plius dydžio modelius. Vis dėlto...gal jie nusprendė keistis?

Naujausi straipsniai