Atšaukiamas gerbėjų itin lauktas „Bon Iver“ koncertas Vilniuje

Bon Iver
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-12 18:11
Viena svarbiausių pastarojo dešimtmečio grupių iš JAV „Bon Iver“ į Lietuvą kol kas neatvyks. Apie atšauktą grupės koncertą paskelbė jį organizavusi muzikos agentūra „8 Days A Week“.
„Jau 1,5 metų negalim daryti to, ką mylim. Pandemija iš mūsų ką tik atėmė dar vieną koncertą. Visų lauktas „Bon Iver“ pasirodymas Vilniuje yra atšaukiamas. Liūdna ir skaudu. Mums „Bon Iver“ čia prisivilioti kainavo labai daug pastangų, laiko ir pinigų. Daugumai Vernono fanų Lietuvoje tai turėjo būti svajonių koncertas“, – rašo muzikos agentūra.
 
„Bon Iver“ trečiadienį paskelbė atšaukianti visus Europos turo koncertus, kurie turėjo vykti šį rugpjūtį.
 
„8 Days A Week“ pranešė, kaip bus grąžinami pinigai už įsigytus bilietus. „Pinigai bus automatiškai grąžinti iki gegužės 18 d. į banko sąskaitą, iš kurios buvo pirkti išankstiniai bilietai. Tuo rūpinasi bilietų platintojas Bilietai LT. Jei pirkai popierinį bilietą kasoje, prašysime užpildyti prašymą“, – informavo „8 Days A Week“.

Lietuva iki pat karantino pradžios pirmavo Europoje pagal bilietų pardavimus grupės ture. 

Kartą jau nukeltas indie muzikos grupės „Bon Iver“ pasirodymas buvo suplanuotas šių metų rugpjūčio 19 d. Vilniaus Universiteto Botanikos sode, Kairėnuose.

Naujausi straipsniai