Atsargiai! Dovanos gali būti prakeiktos

Dovana / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Vasara – krikštynų ir vestuvių metas. Per šias šventes neretai susirenka nemažai žmonių, gaunama daug dovanų. Tikriausiai esate girdėję, kad ne visos dovanos būna geros. Kai kurios jų gali gerokai apkartinti gyvenimą.

Gyvenime pasitaiko tiek labai šviesių dienų, tiek ne tokių gerų. Ir ne dėl visų nemalonumų, pasirodo, kalti esame patys. Energijas gebantys perprasti žmonės teigia, kad nebūtinai tik pavydas, blogi linkėjimai ar apkalbos „gadina mums kraują“ – dėl to gali būti kaltos ir dovanos.

Ne tik pavydas, blogi linkėjimai ar apkalbos „gadina mums kraują“ – dėl to gali būti kaltos dovanos.

Nebūtina pasiduoti paranojai ir į kiekvieną dovaną žiūrėti kaip į galimą piktos energijos šaltinį, tačiau švenčių, ypač po tokių didelių, kai ne visada žinote, kas ką jums padovanojo, vertėtų būti atidiems. Štai keletas situacijų. Draugė per vestuves padovanojo antikvarinę dovaną ir netrukus naujai sukurtoje šeimoje įsiplieskia nesutarimai, vyras tampa abejingas, vis daugiau laiko leidžia su draugais... Arba gavote dovanų žiedą. Jis nuostabus, bet vos užsimaunate ant piršto, jaučiate, kad kažkas ne taip. Patrauklus papuošalas jus tarsi traukia prie žemės, nesinori jo nešioti.

Prasta daiktų energija

Tokiais atvejais gali būti kalti net ne blogi linkėjimai, kaip galėtume iš karto pagalvoti, bet tiesiog pačių daiktų energija. Specialistai šį reiškinį vadina materijos išmintimi. Pavyzdžiui, gali būti, kad blogąsias savybes papuošalas įgijo dar būdamas neapdirbtas akmuo, išgautas bloga energija pagarsėjusioje vietovėje. Pasitaiko, kad bloga lemiantys požymiai užprogramuojami gaminant daiktą. Pastaruoju atveju auksinį ar sidabrinį daiktą galima atiduoti perdirbti, nes perlydant metalą jo blogosios savybės susilpnėja arba visai išnyksta. Tačiau brangiuosius akmenis, iškastus bloga energija pasižyminčioje vietoje, ypač sunku apvalyti. Tad tokiu dirbiniu geriau visai nesipuošti arba bandyti jo energiją išvalyti Saulės ir Mėnulio šviesa. Tačiau užtrukti galite nemažai laiko, o norimo rezultato nepasiekti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip išvalyti namų energiją

Taip pat didesnio dėmesio reikalauja iš tolimų egzotiškų kraštų parvežtos įvairios statulėlės, vaizduojančios dievybes. Iš pirmo žvilgsnio niekuo nuo indiškų prekių parduotuvėse pardavinėjamų nesiskiriančios statulėlės ar kaukės gali tapti nemigos, energijos praradimo priežastimi. Jei nežinote tokių figūrėlių kilmės, kokiems ritualams ir kaip jos buvo naudojamos, geriau su jomis neturėti jokių reikalų, o ypač – nelaikykite miegamajame ar labai matomoje vietoje.

Antikvariniai daiktai / „Fotolia“ nuotr.

Paveldėtos dovanos

Tarp tokių pasitaiko daugiausia prakeiktų, nes jos sugeria ne vienos kartos

energijas. Ypatingą dėmesį atkreipkite į jums padovanotus senovinius sidabrinius ar melchiorinius stalo įrankius bei lietas žvakides. Istorija mena nemažai atsitikimų, kai papuošalai, senoviniai veidrodžiai, durklai ir kitokie antikvariniai daiktai atnešė naujiesiems šeimininkams nemažai nelaimių. Labai tikėtina, kad senoviniai daiktai vis dar yra išsaugoję „sunkią biografiją“, juk niekas niekur nedingsta ir neišgaruoja. Ir nors tikrai pavojingos dovanos gaunamos ne dažnai, verta pasisaugoti ir pirmiausia nuplauti įtartiną daiktą tekančiu vandeniu, geriausia iš trykštančio šaltinio ar srauniame upelyje. Ar pasikviesti energijas jaučiantį žmogų, kuris galėtų tokį daiktą išvalyti, pakeisti jo energiją ar pasakyti, kaip patys galite tai padaryti. Tai susilpnins neigiamą informacinį lauką ir sumažins tikimybę, kad patinkantis papuošalas ar kitas daiktas privers jus vergauti ar kitaip veiks jus ir jums artimiausius žmones.

Prakeiktos dovanos

Taip pat ir nauji daiktai gali būti prakeikti, ir dėl to kalti gali būti juos dovanojantieji. Nes prakeikti galima bet kokį daiktą – kiekvienas turi savo energinį lauką. Jei dovanotojas linki jums negera, į dovaną jis gali sudėti neigiamą energiją. Tiesa, vieni daiktai daugiau, kiti mažiau tokią energiją priima. Veidrodžiai – tie daiktai, kurie surenka visą blogį. Nuo senų laikų tikima, kad žmogui namuose numirus, reikia uždangstyti visus veidrodžius, nes numirėlio dvasia gali patekti į veidrodį ir tokiame paraleliniame pasaulyje likti visam laikui. Taigi jei specialiai kam nors linkint jums bloga dovanų gausite tokį veidrodį, tikėtina, kad ramybės namuose neliks. Taip pat daiktus galima užkerėti atliekant ritualus ar specialiais magiškais užkalbėjimais. Tarp tokių prakeiktų daiktų nemažai pasitaiko laikrodžių, papuošalų ir paveikslų. Štai meno kūrinių energija yra labai stipri, nes dailininkas ne vieną dieną praleido kurdamas savo šedevrą ir sudėjo į jį visą savo energiją. Puiku, jei ji gera, tačiau žinoma, kad nemažai dailininkų savo darbus kuria išliedami visa, kas blogo susikaupę širdyje. Tad atidžiai paanalizuokite tokią dovaną, pastebėkite, kaip jaučiatės būdami vienoje erdvėje.

Ką daryti gavus „mielą“ dovaną? Geriausia ja be gailesčio atsikratyti, o gal jūsų pozityvi energija tokia stipri, kad norite pabandyti prakeiktą daiktą prisijaukinti? Vargu ar tai verta, tačiau pabandyti visada galima.

Skaitykite daugiau