Atranka į realybės šou „Du barai“: 30 pretendentų, striptizas ir degantys kokteiliai

aa / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-10 17:16
Ko reikia, kad patektum į realybės šou? Tai aiškinosi 30 susirinkusiųjų naujo realybės šou „Du barai“ atrankos dalyvių, kurie kaip įmanydami bandė apžavėti komisiją savo iškalbingumu, talentais ir drąsa.

Antradienį pramogų komplekse „Karpynė“ vyko finalinė atranka į realybės šou „Du barai“, kurios metu paaiškėjo, kad jo vedėjais tapo Vitalijus Cololo, Gerda Stiklickienė ir Vaida Skaisgirė.

Susirinkusieji varžėsi dėl dalyvavimo realybės šou, kuriame 12 nugalėtojų bus paskirstyti į dvi komandas ir varžysis dviejuose baruose, bandydami uždirbti kuo daugiau pinigų. Pagrindinis projekto prizas – automobilis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Realybės šou „Du barai“ vedėjais tapo Gerda Stiklickienė, Vitalijus Cololo ir Vaida Skaisgirė

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dalyvius į naująjį projektą rinko Dominykas Kubilius, Arūnas Valinskas, Rolandas Skaisgirys ir Laura Paukštė.

Dalyviai bandė kaip įmanydami sužavėti komisiją: šoko, plakė kokteilius, dainavo, grojo pianinu, rodė triukus su kortomis ar... rodė, kaip moka pozuoti fotografams.

Vienas įspūdingesnių pasirodymų buvo Marijaus, kuris į sceną lipo su chalatu. Prisistatęs komisijai, jis staiga nusimetė chalatą, liko tik su siaurikėmis ir ėmė šokti. Komisija paklausė, ar jis išdrįstų tai padaryti viešai. Vaikinas nedvejodamas sutiko, su operatoriumi nubėgo į gatvę ir šoko pravažiuojančioms mašinoms.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Komisija nupasakodavo įvairiausias situacijas ir atrankos dalyvių klausė, kaip jie sugebėtų išsisukti. A.Valinskui paklausus, ką galėtų padaryti, jei barui iki laimėjimo trūktų vieno euro, viena dalyvių atsakė: „Galėčiau nusirengti.“

Dauguma dalyvių bandė padaryti komisijai įspūdį maišydami įvairiausius kokteilius ar darydami triukus su gėrimais. Barmenas Aurimas pastatė taurių bokštą ir pūsdamas cinamoną jas uždegė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Į šou bandė patekti ir trijų dukrų mama Ernesta, sakydama, kad nori atitrūkti nuo rutinos. Ernesta komisijai pateikė aplankus, kuriuose sudėjo savo visų gebėjimų nuotraukas: pagamintų patiekalų, piešimo, dekoravimo.

Virtuvės šefas Andrius, komisijai iškepė keturis skirtingų skonių sūrius, bandydamas komisijos narius pavergti per skrandį.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Realybės šou „Du barai“ komisija buvo labai reikli: klausinėjo, kuo dalyviai yra geresni už kitus, prašydavo įsiūlyti akinius, padaryti kūlverstį ar špagatą, ekspromtu išsirinkti partnerį ir pašokti, prašė išdrįsti sukritikuoti A.Valinską ar tiesiog sužavėti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai