Atostogų kadrais pasidalijusi Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė kritikos dėl sūnaus auklėjimo. Tik ar pelnytai?

Oksana ir Simas Jasaičiai / Facebook.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-31 16:04
Krepšininko Simo Jasaičio ir dainininkės Oksanos Pikul-Jasaitienės šeima atostogauja Graikijoje. Žinoma moteris su gerbėjais pasidalijo saulėtų atostogų akimirkomis, tačiau internautai pažėrė kritikos – vienoje iš nuotraukų matyti, kad poros sūnus Dominykas vis dar žindžia čiulptuką.

„Dominykui 1 metai ir 10 mėnesių. Kiek norim, tiek ir duodam sosytę. Mūsų vaikas, mūsų sprendimai“, – po nuotrauka instagrame atkirto Oksana Pikul-Jasaitienė.

Holidays trip!✈️✈️✈️????????????#jasaiciukas #trip #holidays #inthesky

A post shared by Oksana Pikul - Jasaitiene (@oksanapikuljasaitiene) on

Žinomą moterį palaikė ir dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, praėjusių metų spalį susilaukusi dukrytės Adrijos.

„Vaikelis iki 2 metukų yra dar leliukas, todėl nieko čia keisto, kad Jis su soskyte. Iš vaiko tokio dalyko atimti negalima, kai Jam nebereikės tada tikrai, manau, pats atsisakys“, – rašė Vasha.

Išties, Jasaičių sūnus Dominykas vis dar yra tokio amžiaus, kai čiulptukas vaikui nekenkia. Pediatrai rekomenduoja atpratinti vaikus nuo čiulptukų iki 2-3 metų. Tai padarius vėliau gali atsirasti įvairių fizinių problemų.

Medikai pradėjo apie tai kalbėti, kai 2015-aisiais Victorios ir Davido Beckhamų dukra Harper buvo nufotografuota su čiulptuku. Mergaitei tuomet buvo ketveri.

Baimindamiesi, kad garsenybių pora įves naują madą, medikai anuomet pabrėžė, kad dėl čiulptuko gadinasi dantys, atsiranda sąkandžio problemų, ilgainiui liežuvio padėtis burnoje tampa netaisyklinga ir vaikai pradeda švepluoti. Čiulpiant liežuvis atlieka primityvius judesius, o tai neskatina lavėti burnos motorikos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai